• Злочинний учинок міліції викликав багатотисячну акцію протесту (фото)

  • П'ятниця, 14 березня 2008 року
Дії дорожньої міліції призвели до багатотисячної акції протесту, в результаті якої загинули 2 людини, зокрема один міліціонер, більше 10 отримали поранення. Це сталося 7 березня в селі Дуаньфень м. Тайшань провінції Гуандун.

7 березня приблизно о 16 годині четверо представників дорожньої міліції переслідували чоловіка, на мотоциклі якого не було номерних знаків. Тікаючи від переслідувачів, він стрибнув із моста в річку, але не розрахував свої сили і почав тонути. Коли він волав про допомогу, рибалки на човнах, які були недалеко від нього, попрямували до нього, щоб врятувати, але міліціонери на березі не тільки самі не почали рятувати тонучого, але строго заборонили рибалкам наближатися до нього. В результаті чоловік утонув.

Такий нелюдяний учинок міліціонерів викликав обурення більше ніж 10 чоловік, які бачили все це. Вони почали кидати в міліціонерів каміння. Поступово до них приєдналися й інші люди. Ситуація вийшла з під контролю. На той час, коли на місце події прибуло підкріплення кількістю більше тисячі міліціонерів, у спонтанно виниклій акції протесту вже брало участь кілька тисяч місцевих жителів.

До того, як прибуло підкріплення, місцеві жителі збили одного міліціонера на землю і почали сильно бити. Він помер на місці від побоїв.

Одна сільська мешканка розповіла кореспондентові, що кілька тисяч селян оточили міліцію, і часом відбувалися сутички. Все це тривало до 3 години ночі, тільки потім усі розійшлися. Люди виражали своє обурення діями міліції, говорили, що міліція може згідно із законом покарати порушника, але не може, бачачи, що він умирає, навіть не спробувати врятувати його.

Жодне ЗМІ в Китаї не передало інформацію про те, що трапилося. Кажуть, що родичі потонулого вимагають, щоб влада заплатила їм компенсацію розміром 800 тис юанів ($114 тис).

Чоловіка вдалося витягнути з річки тільки через п'ять годин, на той час він уже був мертвий. Йому 52 роки, відставний військовий, брав участь у війні. Вдома у нього залишився син, який учиться в середній школі.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...