• У лікарнях Гуанчжоу лікарі наживаються на продажу ліків невідомого походження

  • П'ятниця, 7 березня 2008 року
У деяких лікарнях міста Гуанжчоу, виписуючи хворим ліки, лікарі не керуються бажанням вилікувати людину, а прагнуть нажитися на ній. Включаючи і продаж ліків у 29 разів дорожче за їхню заводську ціну.

Як повідомила газета м. Гуанчжоу «Сінсі жібао», один пацієнт лікарні розповів, що лікар виписав йому 3 види ліків, на які він витратив більше 1700 юанів (240$). Але в результаті стан його здоров'я зовсім не покращився.

Будучи не задоволеним ефектом від лікування, він зайшов на веб-сайт Державного управління з контролю за якістю медикаментів і харчових продуктів КНР, щоб перевірити ліки, які йому виписали. До свого здивування він виявив, що в жодних ліків, які він приймав, на сайті немає порядкового номера і немає зовсім ніяких даних про них. З'ясувалося також, що ще одні із 3 ліків взагалі не виготовляються на офіційних фармацевтичних заводах Китаю. Остаточно його розсердила інформація про те, що одні з ліків на заводі коштують 2,5 юаня, а він купив їх у лікарні за 73 юані.

Коли кореспондент зателефонував до лікарні, щоб дізнатися про причину такої високої ціни, йому відповіли, що вони всього лише роблять 15% націнку і все, а ціна така велика через численних посередників, через яких проходять медикаменти, що купуються лікарнею.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...