• Мешканець континентального Китаю: проглянув концерт «Шеньюнь» - зникли хвороби

  • Понеділок, 25 лютого 2008 року
В інтерв'ю кореспондентів Фен Чанле і Лі Ліліна з ВЕ, один китаєць повідомив, що зміг проглянути «Новорічний концерт Шеньюнь від телебачення NTDTV» в Інтернет-кафе, отримавши повідомлення СМС по стільникових телефону про концерт і способи виходу з блокування Інтернету владою.

Він повідомив, що програма концерту дуже вразила його серце, з хвилюванням і радістю він із сльозами проглянув весь концерт. Трапилося з ним диво: проглянув концерт і у нього зникли хвороби, які мучили його  останнім часом.

Він ще повідомив кореспондентам, що давно чув про «Шеньюнь», але не знав  подробиці. Недавно, він отримав повідомлення по стільниковому телефону про час показу концертів Шеньюнь в Інтернеті і способи прорвати блокування Інтернету владою КПК. Він з радістю вчасно прийшов в одне Інтернет-кафе, і за інструкцією успішно зайшов на сайт NTDTV.

Він сказав, що важко повірити, що хоча в Інтернет-кафе дуже багато людей, але місця навколо нього були порожніми. Це означало, що він міг спокійно проглянути весь концерт без «перешкоди». На його думку це заплановано Всевишнім.

«Концерт дуже хороший, професійний, один раз подивишся - і не зможеш забути. Кожна програма просто як легенда, шедевр. В порівнянні з концертом Шеньюнь, щорічний новорічний концерт ССТV від влади КПК - просто нудна вульгарна програма», - так повідомив він.

Його сильно вразив номер програми про трьох практикуючих Фалуньгун. Їх тримали у темній в'язниці, де вони написали на стіні: «Фалунь Дафа Хао! (Фалунь Дафа - це добре!)». Одна з них була побита до смерті міліцією, після чого вона опинилася у світі Просвітлених. Світлий і прекрасний світ Просвітлених і темні в'язниці - як добро і зло в серцях Людей, всі разом і створили сильний контраст. Танець виразив тверду віру практикуючих Фалуньгун, яку вони не залишають, навіть якщо втрачають свої життя.

«Я проглянув цю програму із сльозами, побачивши репресії над Фалуньгун, я пригадав ще про інші групи людей, наприклад, віруючих різних релігій і національних меншин, які також зазнають репресій від КПК», - так висловив свої переживання цей чоловік.

Він також повідомив, що «Концерт Шеньюнь привертає людей, тому що він знову показав традиційну культуру Китаю. А все що зроблене КПК, тільки з метою, щоб всі полюбили КПК, тому їхні речі викликають неприязнь у людей».

Щодо дива, він розповів, що «коли дивився концерт, перед очима постійно мерехтіло світло, в тілі було дуже тепло і приємно. Навколо мене нікого не було, важко повірити в це. Коли додому прийшов, я виявив, що у мене зникли кашель, нежить, біль у горлі та голові».

В кінці інтерв'ю він повідомив, що «напевно багато хто зміг подивитися концерт в останній день, я читав про це на різних сайтах в Інтернеті. Мій стільниковий телефон вже отримав повідомлення про повторний показ концертів на сайті NTDTV, я також допомагаю пересилати ці повідомлення всім родичами і друзям, бажаю щоб більше людей змогли проглянути ці концерти».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...