• Тенор Гуань Гуймінь: «Люди і боги разом ходять по землі»

  • Понеділок, 4 лютого 2008 року

Під час організованого телебаченням «Нова династія Тан» (ТБ НДТ) шоу «Святкові чудеса», що проходило в Нью-Йорку, відомий тенор Гуань Гуймінь виконав пісню «Чакравартінь». Пан Гуань поділився з кореспондентом «Великої Епохи» своїми відчуттями про написання і виконання цієї пісні.

Пан Гуань пояснив, що під час написання слів пісні «Чакравартінь» він черпав натхнення зі свого особистого досвіду. Перед тим, як він почав займатися духовною практикою Фалуньгун, він вивчав багато священних буддійських писань.

«Тоді я по-справжньому не розумів багатьох речей, що згадуються в священних буддійських писаннях, і вивчав їх просто як звичайні знання або концепції. Але після початку практики Фалуньгун, крім того, що у мене зникла хвороба, від якої я страждав багато років, коли я зміг піднятися у своєму раціональному і практичному розумінні вдосконалення, я виявив, що багато легенд минулого насправді реальні, включаючи ті, що записані в священних буддійських писаннях».

Гуань додав: «У буддійських сутрах розповідається, що Шакьямуні в своїй проповіді згадав про Чакравартінь і сказав, що тільки коли Чакравартінь передасть вищі істини, люди зможуть добитися досконалості, не покидаючи товариства звичайних людей» [1]

Гуань також додав, що в буддійських писаннях описана дивовижна квітка - Удамбара. У них мовиться, що «Удамбара - породження містичних і надприродних явищ; це квітка Небес, її не існує в людському світі. Якщо Татхагата або Король Золотого Колеса з'являться у світі людей, завдяки його великій святості і благодаті, виявиться і ця квітка».

У священних буддійських письменах також стверджується, що квітка Удамбара квітне лише раз у 3 000 років, провіщаючи про те, що в людський світ спускається Чакравартінь або Король Золотого Колеса, щоб виправляти закон.

Починаючи з 2005 р. маленькі білі квіти були виявлені в одному за іншим буддійських храмах Південної Кореї. Багато буддійських ченців і віруючі вважають, що це і є Удамбара.

За минулі два роки квіти Удамбара були виявлені в Австралії, на Тайвані і в материковому Китаї. Під час проведення шоу «Святкові чудеса» цього року Удамбара був також знайдений біля відомого моста Джорджа Вашингтона в Нью-Йорку.

Гуань сказав: «Я вірю: те, що говориться в буддійських писаннях - це правда. Квітка Удамбара, яка з'явилася в багатьох храмах Південної Кореї і по всьому світу, показує, що Чакравартінь, як і записано в священних буддійських писаннях, зараз виправляє Закон на людському світі. Пророцтва, зроблені у минулому, стають зрозумілими сьогодні. У Книзі Одкровень також є згадка про Короля Королів; все це надихнуло мене створити цю пісню, щоб поділитися із слухачами своїм розумінням».

«Я знаю, що люди і боги разом ходять по сьогоднішньому світу, - сказав Гуань. - Але дуже багато помилкових ілюзій закривають людям світло істини. Тому я щиро сподіваюся, що люди зможуть побачити правду і зрозуміти сенс життя. Також, як мовиться в пісні, „невже ти не чуєш цього вищого голосу, що закликає: те, що буває раз в житті, більше не станеться". Ці слова прийшли з глибини мого серця».

Гуань співав цю пісню на кожному шоу «Святкові чудеса», що проходять цього року. Реакція аудиторії показала, що багато людей були зворушені до глибини душі, і багато хто з них навіть плакав.

Гуань сказав: «Я сподіваюся надихнути людей задуматися: звідки приходить життя? Де його початок? Який справжній сенс життя?»

[1] Це відрізняється від звичайної релігійної практики, коли віруючі залишають суспільство, щоб стати ченцями з метою досягти Досконалості.

Лін Юй. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...