• Вчені Пекіна рекомендують для Вас Фалунь Дафа

  • Вівторок, 15 січня 2008 року
У жовтні 1998 року, декілька терапевтів з Китайського Університету Союзу Медицини провели широкий огляд стану здоров'я серед більш ніж 10.000 практикуючих Фалунь Дафа в Пекіні. Результат показав, що 99.1% практикуючих Фалунь Дафа поліпшили своє здоров'я після практики; лікування від хвороб склало 58.5% ; психічне поліпшення склало 96.5%.

Такий унікальний ефект від практики не може бути пояснений сучасною медициною. Ми, як вчені-медики, і люди отримали користь від Фалунь Дафа (Фалуньгун), стали свідками глибини, і наднормальної природи Фалунь Дафа за час нашого вдосконалення. Тут, з погляду медицини, ми хотіли б поділитися нашим досвідом і розумінням вищого Закону, Фалунь Дафа.

1. Структура людського тіла

Розуміння сучасною медициною структури людського тіла засноване на анатомії. Вивчаючи людське тіло за допомогою класичного, грубого, анатомічного розтину тіла скальпелем, на рівні неозброєного ока, виявили, що тіло складається з системи органів. Мікроскопічна анатомія, обладнана сучасними мікроскопами і тканинними різцями, виявила, що організм складається з тканин, клітин і підклітинних структур. З пришестям сучасної молекулярної біології, ферменти (нуклеотиди і так далі) можуть розкривати молекули, і тому людина може безпосередньо досліджувати життя на молекулярному рівні. Сучасна молекулярна біологія намагається пояснити основу життєвих феноменів через дослідження генів і регуляцію генетичних матеріалів, ДНК. Насправді, ці дослідження обмежені через те, що на сьогоднішній день, фізика високих енергій і космологія вже довели, що Всесвіт складається з багатьох просторів, і що структури людського тіла з'єднуються з кожним простором Всесвіту певною мірою.
Сучасна фізика відкрила існування мікроскопічних елементів, що знаходяться нижче за рівень молекул. Фізики вірять, що молекули формують матерію нашого фізичного світу, атоми формують молекули, ядра атомів і електрони формують атоми, протони і нейтрони формують ядра атомів, і що протони містять нейтрино. Сучасна наука вже проілюструвала в теорії, багатопросторове майбутнє Всесвіту. Тоді чому сучасна наука не може відкрити інші простори? У книзі "Чжуань Фалунь", Вчитель Лі говорить про це: "Всім відомо, що частинкою матерії може бути молекула, атом, протон і так далі. Якщо досліджувати далі в цьому напрямі і на кожному рівні бачити площину цього рівня, а не якусь його точку, то ти побачив би площину рівня молекули, площину рівня атома, площину рівня протона, площину рівня ядра атома і побачив би форми існування матерії в різних просторах. Будь-які предмети, у тому числі й тіло людини, одночасно існують і спілкуються з різними рівнями просторів Космосу. Наша сучасна фізика, займаючись дослідженнями частинок матерії, вивчає лише одну частинку, її розділяють і розколюють, після розщеплювання атомного ядра вивчають його склад. Якби ми створили такий прилад, за допомогою якого можна було побачити цілісне втілення всього атомного або молекулярного складу на цьому рівні, якби ми могли побачити цю картину, то вже перевершили б рівень цього простору, побачили б справжню картину, що існує в інших просторах. Тіло людини має зв'язок співвідношення із зовнішніми просторами. Такі форми його існування".
Насправді, людське тіло має різні форми в різних просторах. Сучасна медицина тільки вивчає нашу плоть, що складається з молекул цього простору. Проте під шаром молекул існують форми тіла, що складаються з атомів, електронів, протонів, нейтрино, кварків, і ще з більш мікроскопічних елементів. Різні форми тіла складають різні елементи що існують одночасно. За допомогою наших технологій можна тільки вивчати тіло на рівні молекул. Тому, сучасна медицина має часткове розуміння структури людського тіла. Фалунь Дафа відкриває існування форм тіл в більш глибших і більш мікроскопічних просторах.
2. Етіологія хвороб.
Сучасна медицина вірить, що причиною хвороб є біологічні чинники (віруси, бактерії, паразити, і так далі), фізичні та хімічні чинники (механічні пошкодження, радіація, токсини і так далі), генетичні і психологічні чинники і т. п. Ці чинники порушують баланс пошкоджень і самолікування, які є результатом патологічних змін тіла, таких як ендокринні, імунодефіцит і так далі. Вони також є причиною мутацій і загибелі клітин в тканинах цього фізичного простору, які виявляються як запалення, нариви, гнійники, пухлини і так далі. Останніми роками, з розвитком молекулярної біології, люди думають, що етіологія будь-якої хвороби може бути визначена на молекулярному рівні. Тому вони шукають хворі гени в хромосомах. Наприклад, відповідні гени були ідентифіковані для гіпертонії, діабету, остеохондрозу, раку і так далі. Генна регуляція і вираження на молекулярному рівні стали межею сучасних біохімічних досліджень. Причиною порушень життєвої активності на молекулярному рівні, як вважається, є порушення балансу взаємодії між різними чинниками на рівні молекул. Чи можуть мікроскопічні елементи, що лежать на рівні нижче за молекули, теж бути причиною хвороб? Цього сучасна наука ще не торкнулася.
Насправді, те, що сучасна наука відкрила, - це тільки патологічні зміни людського організму або клітин у фізичному просторі. Китайська традиційна медицина шукає затори Ци (енергії) і Мей (енергетичних каналів), або затримку Ци в крові, розглядаючи їх як причини хвороби. Чи існують джерела хвороб на більш мікроскопічних рівнях? Відповідь - так! У лекції другій "Чжуань Фалунь" йдеться: "Чому люди хворіють? Корінною причиною людських хвороб і нещасть є карма і поле карми чорної матерії. Це щось негативне і погане". (Неофіційний переклад)
Коріння хвороб не знаходиться в тілі нашого фізичного простору, але в тілі, що складається з більш мікроскопічних елементів, які знаходяться на рівні нижчому за молекули. Це лежить поза досяжністю сучасних наукових досліджень і технологій (будь ласка, звертайтеся до "Чжуань Фалунь", вичерпного керівництва для вдосконалення, написаного Вчителем Лі, про походження карми, і про те як можна знищити її, підвищуючи свій Сіньсін (природа розуму, духовність і так далі).
У клініці, ліки від гіпертонії можуть підтримувати нормальний кров'яний тиск; нітрогліцерин може знімати біль у грудях і запобігати серцевим нападам; хірургія і хіміотерапія можуть тимчасово знищувати пухлини тканин. Але вони не можуть в корені усувати хвороби. Це через те, що вся медицина проводиться на рівні молекул. Вони можуть тільки впливати на хвороби тіла на рівні молекул, але не можуть торкнутися карми на мікроскопічному рівні. Хірургія може тільки знімати пухлини в цьому просторі. Опромінювання не може торкнутися карми, тому що обмежене розмірами і енергією молекул. Сучасна наука вже знає, що атоми мають сильнішу енергію, ніж молекули, протони мають сильнішу енергію, ніж атоми, і чим менші елементи тим більшою енергією вони володіють. Карма існує в більш мікроскопічному просторі, що знаходиться під рівнем молекул; тому медицина, заснована на невеликій енергії молекул, не може впливати на карму. Перед початком вдосконалення за Фалунь Дафа, як медики-професіонали, хоча ми працюємо в госпіталях, фармацевтиці і маємо доступ до всього сучасного устаткування, ми не могли вилікувати наші власні хвороби. Після вдосконалення за Дафа, разом з виліковуванням всіх невиліковних хвороб, ми щасливі , що у нас насправді немає хвороб.
Тут ми наводимо декілька прикладів. Шукуїнг Фенг працює терапевтом в Китайському Громадському Військовому Госпіталі № 304. Перед початком вдосконалення за Дафа, у неї була гіпертонія, стенокардія, параліч, діабет, периферійний неврит, гастрит, виразка дванадцятипалої кишки, невралгія, алергічний дерматит і так далі. Вона вживала ліки протягом багатьох років. Через півроку практики, яка почалася в 1994 році, всі симптоми її хвороб зникли, і ніколи не з'являлися знову. Зараз вона сповнена енергії.
Джінгчжу Цзан, 60-річна медсестра на пенсії з Госпіталю Тян Тан. У березні 1994 року вона захворіла міастенією із опущенням повік. Вона не могла бачити і піклуватися про себе. Вона відвідала всіх фахівців в різних госпіталях, і лікувалася багато разів. Ефект був мінімальним. Її повіки лише злегка могли відкриватися. Вона дуже сильно страждала. У травні 1997 року, вона почала практикувати Фалуньгун. Протягом року, її тіло чудовим чином змінилося. Її очі поступово розплющилися. Була вилікувана не тільки міастенія, але і її хронічна гіпертонія та стенокардія.
У 56-річного терапевта з університетського госпіталю Пекінського Університету, Сиує Лі була стенокардія протягом двох років, і вона була госпіталізована чотири рази. Кожна госпіталізація тривала більше одного місяця. Вона часто хворіла на ангіну, не могла сильно напружуватися і працювала на півставки протягом двох років. Її стенокардія була вилікувана незабаром після початку практики за Фалуньгун. Вона повернулася на роботу і була сповнена енергії. У неї також був радикуліт шийних хребців, і у неї часто були запаморочення, оніміння в руках, і їй було важко підіймати свої плечі. Тайленол не допомагав їй. Все це зникло після практики Фалуньгун.
Депінг Лі, 43-х літня медсестра психіатричного госпіталю. У 1989 р. вона захворіла на розсіяний склероз. Після курсу лікування у неї відбувся частковий параліч правої сторони. Рік потому, у неї відбулося серйозне ускладнення, двосторонній стегновий некроз, який деформував її ліве стегно. Нескінченні, хворобливі курси лікування, і великі грошові витрати протягом 3 років не принесли ніякого поліпшення. "Випадково, я зустріла Фалуньгун. Кожне слово Вчителя Лі чіпало моє серце. Я хотіла практикувати. Вночі я читала Китайський Фалуньгун, у мого тіла була сильна реакція. На сьомий день я була вилікувана! На восьмий день я поїхала на велосипеді на майданчик для занять. Раніше я не могла нормально говорити. Зараз я можу вголос читати "Чжуань Фалунь". Лікар сказав, що мені необхідно знаходитися в ліжку, але зараз я досить сильна, щоб їздити на велосипеді. Біль у стегні, який мені заподіювала моя хвороба, зникла. Рентген показав, що хвороба зникла. У нашому світі така хвороба невиліковна, незважаючи на те, скільки грошей ви б не витратили", - розповідає Депінг Лі.
Юкін Ванг, 60-ти літня жінка. Вона працювала рентгенологом в Пекінському Госпіталі Анхуа. У неї були невиліковні хвороби, викликані опромінюванням великих доз радіації. Її тіло було сильно пошкоджене і її здоров'я було дуже слабким. "Як лікар, я проходила всі види терапії: госпіталізації, фізіотерапія, прийом різних традиційних ліків, використовувала фітотерапію, а також декілька методів цигун. Ніщо не допомогло мені. Я була худа, як скелет, я не могла рівно тримати свою спину. Мої хвороби були такими: слабкість у тілі, випадіння волосся, задишка і напруга, запаморочення, гострий головний біль, жар, діарея, кров у сечі, неясний зір з частковою сліпотою, часті переломи і виразки в роті. Я була напхана медикаментами. Мої страждання були такими болючими, що це неможливо висловити. Моє здоров'я погіршувалося день за днем. Я знаходилася на межі смерті. У такому відчайдушному стані, я нарешті отримала Фалунь Дафа. Дафа дав мені зрозуміти, для чого живуть люди. Я вимагала від себе за нормами Чжень Шань Жень (Істина, Доброта, Терпіння). Я вивчала Закон і виконувала вправи щодня. Це змінило моє тіло і зовні і всередині, моє обличчя стало рожевим, моя шкіра стала гладкою, моє волосся стало пишнішим і чорним, мій зір став чітким і я можу легко читати книги, моє тіло стало таким легким, коли я ходжу, їду на велосипеді або підіймаюся сходами, то відчуваю ніби хтось штовхає мене в спину. Зараз у мене справді немає хвороб. З того часу, як я почала практикувати Дафа, я не прийняла жодної пігулки, і мені не зробили жодного уколу. Я отримую премії на роботі за те, що я не отримую медичних компенсацій. З майже недієздатної людини, я перетворилася на здорову і щасливу людину, яка прагне бути хорошою людиною. З погляду сучасної медицини - це просто диво!"
Руйфен Танг, 56-ти років, жінка, терапевт Медичного Офісу Торгового Центру Ксидан. У неї був рак грудей у 1989 році. Їй зробили хірургічну операцію і вона пройшла курс хіміотерапії. У 1992 році в Пекінському Університетському Госпіталі їй поставили діагноз метастази кісток. За її ініціативою, вона пройшла курс великої дози хіміотерапії. Протягом цих чотирьох років, вона була госпіталізована в п'яти різних госпіталях і витратила декілька тисяч китайських юанів на ліки, які не принесли поліпшення. У липні 1993 року, вона зустріла Фалунь Дафа і почала практикувати. Їй пощастило бути вилікуваною особисто Вчителем Лі. У подальші п'ять років, вона не витратила ні копійки на медицину; але вона стала здоровішою, ніж звичайні люди. Вона готує три рази на день для шести людей в її сім'ї, і піклується про її однорічного онука.
Такі приклади незліченні. Багато практикуючих вилікувалися від хвороб через практику за Дафа. Ми бачили, як зцілялися  гіпертонія, стенокардія, діабет і навіть рак. Коли ці факти представлені перед нами, ми своїми очима бачимо надприродний ефект з погляду медицини.
3. Чому Фалунь Дафа має такий чудовий ефект?
Це надійний результат, якого можуть досягти тільки практикуючі через вдосконалення, під керівництвом вищого Закону Фалунь Дафа. Дафа викорінює справжню етіологію хвороби. Дафа веде практикуючого вдосконалюватися на рівні, що перевищує рівень звичайних людей.
Коли людина наважується вдосконалюватися, її природа Будди прокидається. "Коли У людини виявиться природа Будди, сколихнеться десятисторонній світ, і кожен хто побачить це, безумовно, надасть йому допомогу". ("Чжуань Фалунь"). Їй допоможуть тому, що вона хоче удосконалюватися, повернутися до витоку життя, підняти свої моральні стандарти на високий рівень, зливаючись із Шань (Добротою). Практикуючі Фалунь Дафа вдосконалюють свій Синьсин згідно з властивістю Всесвіту Чжень Шань Жень (Істина, Доброта, Терпіння), позбуваються багатьох поганих звичок, таких, як заздрість, відчуття боротьби, прагнення показати себе і самовдоволення. Вони прагнуть стати благороднішими і кращими людьми.
Фалунь Дафа також може очистити людську душу. Це добре виявляється в полі медицини. Після вивчення Фалунь Дафа, багато медиків зрозуміли, що сенс життя полягає не в тому, щоб брати, а в тому, щоб віддавати. На роботі, ті, хто зазвичай не любили свою роботу, почали насолоджуватися нею. Ті, хто погано ставились до роботи і пацієнтів, стали відповідальними, уважними, і добросердними. Зустрічаючись з деякими аморальними випадками в медицині, практикуючі Дафа показали сою високу мораль.
Наприклад, практикуючи за Дафа протягом п'яти років, Ши Чен, ортопед Госпіталю Металургії, відмовився від  декількох тисяч доларів готівкою (від пацієнтів), численних запрошень на вечерю, сигарет, вина, і одягу вартістю в декілька тисяч доларів.
Суксиунг Ванг - невролог Госпіталю Тіан-Тан, ставилася до слави і вигод легко. Після початку вдосконалення за Дафа, вона кілька разів відмовлялася від премії в декілька сотень доларів та інших речей. Коли члени сімей пацієнтів їй пропонували подарунки, вона говорила їм: "Я - практикуюча Фалуньгун. Я тільки даю, не просячи нічого натомість". Як лікар, вона ніколи не використовувала своє становище, щоб допомогти своїм батькам з ліками і для отримання страховки. Коли її батьки захворіли, вона платила за ліки сама. Для її батьків були потрібні спеціальні медичні трубки і катетери, які було необхідно міняти кожного місяця. Її колеги пропонували їй узяти їх з госпіталю, тому що це медичне устаткування зручно отримати. "Я завжди пам'ятала, що я практикуюча Фалунь Дафа. Я повинна вимагати від себе за стандартами практикуючих". Тому, вона завжди купувала їх сама.
Юнгванг Юнг - терапевт Хірургічної Клініки в Робочому Реабілітаційному Центрі в Пекіні. Перед початком вдосконалення за Дафа, він думав тільки про те, що хороший хірург повинен робити більше операцій і знати, як оперувати добре, але йому немає потреби звертати велику увагу на етику. Пацієнти шукають лікування; хірург може робити все, що він захоче. Після вивчення "Чжуань Фалунь", він зрозумів, що він поводився не правильно. Він усвідомив, що не важливо, як висока його техніка, лікар не є хорошим лікарем, якщо він не зважає на своїх пацієнтів. Його Сіньсін (природа розуму) зріс. Його погляд на життя змінився. Не має значення на який випадок він натрапляє в лікарні, навіть коли його лають пацієнти, він все одно обслуговує своїх пацієнтів спокійно і доброзичливо. У них в офісі брак лікарів. Іноді пацієнтам необхідно змінити курс лікування у вихідні, тому він добровільно працює без компенсацій. Кожного разу, коли пацієнт хоче зробити подарунок йому, він відмовляється. Багато людей помітили, як він змінився і фізично і духовно після початку вдосконалення. Він був названий кращим працівником госпіталю у 1998 році, а також удостоєний звання "Найкращий Працівник" у профсоюзних органах.
Чнгтао Лін - асистент дослідника Біохімічного Департаменту в Університеті Союзу Медиків. Після закінчення навчання, з січня 1995 року, він працював там протягом п'яти років. Він вимагав від себе дотримуватися властивості Чжень Шань Жень. Він присвятив себе дослідницькому проекту і продовжив свій контракт. Хоча він не багатий, він не використав Департамент, як можливість отримати квиток для поїздки за кордон (у Китаї, вважається нормальним використовувати всі способи, для того, щоб поїхати за кордон вчитися і не піклуватися про робоче місце в Китаї). Коли люди навколо нього не могли зрозуміти це і називали його дурнем, він говорив, що він не відмовляється від можливості навчання за кордоном у майбутньому. "Але я - практикуючий Фалунь Дафа, і я повинен вимагати від себе за стандартами Чжень Шань Жень. Я не можу завдати збитку лабораторії і країні, порушивши контракт" - так пояснив свою поведінку Чингтао Лін.
Хьюлін Їі- редактор у Видавництві Здоров'я, відхиляла будь-які "преміальні", коли працювала над статтями. Її дуже хвалили автори. Під її впливом, багато людей почали практикувати за Дафа.
Серед практикуючих Фалунь Дафа хороших людей і таких прикладів незліченна кількість.
Через вивчення Закону і підвищення Сіньсін, практикуючі Фалунь Дафа підвищили свої моральні стандарти. У лекції 1 "Чжуань Фалунь" говориться: "Справа самовдосконалення у твоїх руках, а гун в руках Вчителя".
Коли людина хоче вдосконалюватися, Вчитель очистить її тіло, використовуючи Гун, що складається з високої енергії, і усуне карму, яка є причиною хвороби, а також елементи, які роблять тіло хворим і так далі. У системі Будди не ставлять ніяких умов, пропонуючи людині порятунок. Ті, що практикують, розуміють Закон, відчуваючи біль, усувають свою карму, підвищують свої Синьсин, ставляться легко до слави і вигод, зберігають милосердя і доброту, завжди, в першу чергу, думають про інших, і прагнуть досягти справжньої безкорисливості. Якщо людина вдосконалюється і підвищує свій Сіньсін, в його тілі стає менше карми, всі форми його тіл в інших просторах стають все чистішими і чистішими, Гун в його тілі стає все більше й більше могутнім, і хвороби автоматично зникають. Всі дослідження в Гуаньчжоу, Даляні і Чанчуні прийшли до тих же результатів, що і в Пекіні. Все це підтверджує унікальний ефект Фалунь Дафа, що впливає на фізичне і психічне здоров'я людей.

4. Фалунь Дафа - це практика розуму і тіла.
 
Коли рівень енергії того, що практикує, зросте, клітини в його тілі поступово заповнюватимуться матерією високої енергії, і його тіло омолодиться. Врешті-решт, все тіло буде замінено матерією високої енергії, і людина навіки залишиться молодою. На сьогоднішній день понад 100 мільйонів чоловік практикують Фалунь Дафа у всьому світі, включаючи багато немолодих. У багатьох літніх людей розгладилися зморшки і зросла енергія. Їхнє сиве волосся потемніло, а шкіра стала гладенькою. У багатьох немолодих жінок відновилися менструації. Все це вказує на омолоджуючий процес.
Сучасна медицина вірить, що відтворення, ріст і смерть клітин - це природній процес; і що процес старіння незворотній. Це незмінні закони. Теорія старіння свідчить, що коли тіло старіє, відбувається порушення в багатьох системах органів. Різні чинники породжують генетичні мутації, які примушують гени видавати неправильну інформацію і неправильно працювати. Феномен зворотного процесу старіння у Фалунь Дафа виходить за межі будь-якої сучасної медичної теорії. Проте не буде важко зрозуміти, коли ми звернемося до закону Дафа. Через те, що Всесвіт має різні рівні часів і просторів, властивість Всесвіту Чжень Шань Жень має різні прояви на різних рівнях. Процес старіння незворотній для звичайних людей. Коли ті, що практикують, виходять за рівень звичайних людей, вони контролюються Законом того рівня, на якому вони знаходяться. В той же час, ті, що практикують, збирають велику кількість матерії високої енергії з інших просторів через вдосконалення. Ці матерії високої енергії наповнюють клітини, стримуюють чинники старіння на молекулярному рівні і затримують процес старіння. Під час практики мутовані клітини знищуються, а нормальні клітини поступово замінюються Гун (матерія високої енергії). Процес старіння стає зворотнім, і ті, що практикують, назавжди залишаються молодими. В історії Китаю багато людей, які самовдосконалювались, залишили свої фізичні тіла, які не розклалися протягом сотень років. Деякі лами в Тибеті показали такий феномен, як займанняпо закінченні свого вдосконалення. Це, коли їхнє тіло несподівано перетворювалося на веселку. Ті, хто практикували не досить добре, могли залишити трохи нігтів і волосся, або їхнє тіло могло перетворитися на тіло меншого розміру. Цей феномен був засвідчений багатьма людьми в Тибеті. Це завжди спантеличувало людей. Справжня причина цих феноменів полягає в тому, що тіла тих, що удосконалюються, були повністю або частково наповнені матерією високої енергії, зібраної з інших просторів.
Фалунь Дафа може очистити тіла до стану повного виліковування хвороб і дозволити практикуючим піднятися до вищих рівнів. Дафа говорить нам, що сенс життя людини полягає в поверненні до витоку життя, асиміляції з властивістю Всесвіту Чжень Шань Жень, і в поверненні до первинної, доброї і милосердної природи. Через вдосконалення ті, що практикують обов'язково досягнуть безкорисливості. Тільки тоді, той, хто практикує, зможе відкрити правду Всесвіту і побачити справжнє існування матерії і життів у різних просторах. Коли людина досягає цього статусу через вдосконалення, вона насправді стає Просвітленою людиною. "Просвітлена людина" - це Будда, в перекладі із давньоіндійської мови.
На майданчиках для занять Фалунь Дафа ті, хто практикує, пропонують всім охочим безкоштовне навчання. Фалунь Дафа тільки вдосконалює людське серце і не має організації. Фалунь Дафа веде людей вдосконалювати милосердя.
Як видно, Фалунь Дафа - це ортодоксальний шлях вдосконалення, Закон високої моралі, надприродна наука і благословення для країни і народу. Це абсолютно відрізняється від тих методів псевдоцигуна і шляхів, які одурюють людей або поширюють марновірства. Ми, як медики-учені і люди, що отримали користь від Фалунь Дафа, хотіли б щиро сказати всім людям:
"Зараз у цьому світі розповсюджується ортодоксальний Закон!
Зумійте оцінити рідкісну унікальну можливість!
Дорожіть! Закон перед вами".
 
Додаток
 
   1. Рекомендація.

Найкраще для вас почати з читання книги. Якщо під час читання у вас з'являться питання, відкладіть їх на якийсь час. Ви знайдете відповіді після того, як закінчите читати книгу. Це допоможе вам вичерпно зрозуміти Фалунь Дафа.
 
   1. Автори.
 

Зенгшоу Канг, чоловік, 59-ти років, професор Пекінського Профспілкового Госпіталю.

Лін Дан,
жінка, асистент професора Профспілкового Медичного Університету Пекіна.

Руанг Пу,
чоловік, помічник доктора Профспілкового Госпіталю в Пекіні.

Лі Кайси,
жінка, 62 років, дослідник і Чжіу Ліу, жінка, 51 рік, помічник дослідника в Госпіталі Сіуанг, Китайського Дослідницького Інституту Традиційної Медицини.
 
Юінг Лу, жінка, 58-ми років, пенсіонерка, колишній терапевт Пекінського Госпіталю №2.
 
Лі Сиудж, жінка, 56-ти років і Дзіксиан Ванг, жінка, 59-ти років, терапевти шкільного госпіталю Пекінського Університету.

Лі Фаджун,
чоловік, 35-ти років, помічник професора Медичного Колледжу Сісіанг в Хенані (професор Пекінського Профспілкового Госпіталю).

Юнгпінг Цзанг,
жінка, 44-х років, Сусіанг Ванг, жінка, 38-ми років, і Шушуа Сонг, жінка, 54-ьох років - терапевти Госпіталю Тіан-Тан.

Шиу Чен,
чоловік, 51 рік, ортопед Металургійного Госпіталю.

Юанчжонг Шао,
чоловік, 46-ти років, Віце-президент Пекінського Госпіталю Анхуа.

Цзінгчжу Цзанг,
жінка, 60-ти років, медсестра Госпіталю Тіан-Тан.

Лі Депінг,
жінка 43-х років, медсестра на пенсії з Металургійного Госпіталю.

Руйфен Танг,
жінка 56-ти років, терапевт на пенсії з медичного офісу Пекінського Торгового Центру Сідан.

Юкуїн Ванг,
жінка, 60-ти років, кардіолог на пенсії з Пекінського Госпіталю Анхуа.

Ченгтао Лін,
чоловік, 34 роки, помічник дослідника з Китайського Профспілкового Медичного Університету.

Енгванг Янг,
чоловік, 29-ти років, терапевт з Хірургічної клініки Пекінського Робочого Реабілітаційного Центру.

Сіао Ліу
,
29-ти років, асистент професора в Китайському Профспілковому Медичному Університеті.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...