• Близько 10 тисяч дітей інфіковано кишковим вірусом EV71 у Китаї

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Вівторок, 6 травня 2008 року
У Китаї і далі лютує кишковий вірус EV71. Епідемію досі не взято під контроль. 4-го травня кількість хворих на HFMD* у всій країні наблизилася до десяти тисяч, 26 дітей померло.

Як повідомило управління міністерства охорони здоров'я провінції Аньхой, 4 травня в провінції зафіксовано 5840 випадків захворювань на HFMD, у лікарнях на стаціонарному лікуванні перебуває 1634 людини. Влада м. Фуян збирається зняти з посади заступника завідувача однієї з провінціальних лікарень за вживання не ефективних заходів для запобігання поширенню епідемії.

Кількість летальних результатів у провінції Аньхой залишилася такою ж - 22 людини; у провінції Гуандун збільшилася до 3 чоловік; у провінції Цзянсі - 1 людина. Управління міністерства охорони здоров'я провінції Гуандун повідомило, що 4 травня в провінції зафіксовано більше 1600 хворих, 2 травня помер дворічний хлопчик із м. Маомін.

Центр контролю та профілактики захворювань м. Шеньчен повідомив, що в місті зафіксовано 518 хворих дітей, у більшості з них хвороба проявляється в легкій формі, інформація про летальні результати не поступала.

За даними управління охорони здоров'я провінції Чжецзян, у цілому в провінції зареєстровано 1198 випадків захворювань на HFMD, 1 дитина померла.

За даними звітів, у Пекіні ситуація з епідемією також серйозна. Там уже зареєстровано більше 1500 хворих на HFMD. У провінції Хунань - 368 хворих на HFMD; у провінції Цзянсі - 21; у м. Аоминь - 52.

За інформацією Центрального санітарного управління, в Тайвані хвороба HFMD вже забрала життя двох дітей. Одна з них, хлопчик віком 3 років і 4 місяців, помер через п'ять днів після захворювання.

За статистикою, в Гонконзі за рік у середньому на хворобу HFMD захворюють від 10 до 20 дітей, цього року вже зареєстровано 10 випадків захворювань.

Згідно з даними звітів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), великі епідемії, що виникли від вірусу EV71, спостерігалися в азійських країнах у 70-і роки. У 1998 р. на Тайвані також вибухнула епідемія вірусу EV71. За рік було зафіксовано 129 106 випадків захворювань, серед них 405 випадків з ускладненнями та 78 летальних результатів.

Версія китайською

Довідка:

*HFMD - хвороба, викликана ентеровірусом 71, називається синдром «рука, нога, рот» (Hand-foot-and-mouth Disease або HFMD). Цю назву хвороба здобула через свої зовнішні прояви - у хворих внутрішня поверхня щік, губи, язик, горло, а також долоні, пальці та ступні покриваються невеликими сірувато-білявими пухирями. Захворювання супроводжується підвищенням температури, нудотою, головними болями. Хвороба найчастіше вражає дітей віком до 6 років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...