• Колишній партійний секретар підтримує 'Китайську феєрію'

  • Четвер, 15 травня 2008 року

Після перегляду шоу "Китайська феєрія" 2 травня в Калгарі пан Лю, колишній партійний секретар Пекінського університету, поділився своїми захопленими відгуками про трупу "Шень Юнь" ("Божественне мистецтво"), яка представила цей концерт.

Він сказав: "Шень Юнь - це витончене мистецтво. Кожна деталь ретельно продумана. Такого роду концерт неможливо побачити в материковому Китаї. Я бачив, що багато західних людей навколо мене були зворушені до сліз. Це шоу саме собою покриває ганьбою китайську компартію (КПК). Такий прекрасний концерт не дозволено показати в Китаї - це виразно демонструє світові, наскільки безнадійна КПК".

"Генеральний консул У Сіньзянь із китайського консульства в Калгарі по-справжньому етично зіпсований. Я читав, що він намагався створити перешкоди спонсорам концерту. Він діяв не як дипломат, а як бандит", - заявив Лю. - "Я не дивлюся концерт із Китаю "Свято весни" вже протягом багатьох років. Його навіть не можна порівняти з "Шень Юнь". У "Святі весни" вони співають хором: одна людина співає одну фразу тут, інша - другу фразу там. Незрозуміло, що вони намагаються передати. Цей клоун Чжао Беньшань щороку насміхається над китайськими селянами. Чом би йому не зобразити замість цього китайські партійні кадри?"

На питання свого друга, чи боїться він КПК, Лю відповів: "Чому мені слід її боятися? Я був партійним секретарем при Пекінському університеті, тому я розумію трюки КПК дуже добре. Тут капіталістична країна, а не територія КПК. Я знаю, що китайське консульство поливало брудом "Шень Юнь" і залякувало людей. Воно прагне не дозволити китайцям подивитися цей концерт. На мій погляд, чим більше воно намагається залякати людей, тим більше людей зацікавиться й відвідає шоу. Багато керівників китайських общин прийшли на концерт разом із своїми сім'ями. Якщо китайське консульство щось каже, необов'язково, що всі його слухатимуть. Кожен повинен іти своїм шляхом. Тут не Китай, тому не потрібно дуже переоцінювати їхній уплив".

Лі Аньлі. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...