• Пекінська влада підтвердила смерть першої дитини від кишкового вірусу

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Четвер, 15 травня 2008 року
За найостаннішими даними, із початку розповсюдження епідемії хвороби HFMD*, викликаної кишковим вірусом, у всьому Китаї вже померли 42 дитини, хвороба вразила 27,5 тис. дітей.

Міністерство охорони здоров'я повідомило, що 11 травня в пекінському районі Чаоян дорогою до лікарні померла дитина, хвора на HFMD. До цього в Пекіні був уже летальний результат, але оскільки померле дитя було прописане в провінції Хебей, то у звітах цей випадок приписали до тієї провінції.

За даними на 12 травня, в Пекіні вже зафіксовано 3606 випадків захворювання на HFMD, 70 чоловік перебувають у лікарні, 8 - у важкому стані.

За статистикою в провінції Гуандун, де на сьогодні зафіксовано 14 793 випадки захворювання, із яких 32 дитини знаходяться у важкому стані й 8 померло, 63% становлять діти молодші 5 років.

Епідемія також дійшла і до Шанхаю. На сьогодні в окремих районах міста на два тижні закрито дитсадки. За даними на 9 травня, в Шанхаї зафіксовано 87 випадків захворювання.

Довідка:

*HFMD - хвороба, викликана ентеровірусом 71, називається синдром «рука, нога, рот» (Hand-foot-and-mouth Disease або HFMD). Цю назву хвороба здобула через свої зовнішні прояви - у хворих внутрішня поверхня щік, губи, язик, горло, а також долоні, пальці та ступні покриваються невеликими сірувато-білявими пухирями. Захворювання супроводжується підвищенням температури, нудотою, головними болями. Хвороба найчастіше вражає дітей віком до 6 років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...