• Епідемія кишкового вірусу в Китаї охопила пів-країни і вже забрала життя 28 дітей (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 7 травня 2008 року
Хвороба HFMD*, викликана кишковим ентеровірусом 71, вже розповсюдилася в 16 провінціях Китаю. Кількість заражених досягла 12 тисяч чоловік, 28 чоловік померло.

За даними міністерства охорони здоров'я Китаю, 6 травня зафіксовано 28 летальних результатів від хвороби HFMD, із них 22 смертних випадки у провінції Аньхой, 3 - в Гуандун і по одному випадку в провінціях Чжецзян, Хунань і Гуансі.

На теленараді, яка відбулася 6 травня за участю відділів охорони здоров'я всіх провінцій країни, міністр охорони здоров'я Чен Чжу висловив вимогу вжити найефективніших заходів для мінімізації летальних результатів, а також провести широкомасштабне ознайомлення громадян, включаючи дитсадки, школи та інші навчальні заклади, із заходами профілактики захворювання. Він також сказав, що якщо в якомусь дитсадку виникне більше двох випадків зараження хворобою, то дитсадок необхідно закрити мінімум на два тижні.

Управління відділу охорони здоров'я провінції Гуандун повідомило, що за один день з 5 до 6 травня кількість заражених HFMD у всій провінції збільшилася на 1408 чоловік і становить 3100 чоловік, 68,6% хворих - діти віком від 2 до 4 років.

На прес-конференції, відповідаючи на питання про те, чи може епідемія поширитися на райони Росії, що межують із Китаєм, представник МЗС КНР Чін Кан сказав, що китайський уряд докладе всіх можливих зусиль, щоб цього не сталося, і що, якщо російська сторона зажадає, вони готові надавати докладні звіти про ситуацію з епідемією.

Довідка:

*HFMD - хвороба, викликана ентеровірусом 71, називається синдром «рука, нога, рот» (Hand-foot-and-mouth Disease або HFMD). Цю назву хвороба здобула через свої зовнішні прояви - у хворих внутрішня поверхня щік, губи, язик, горло, а також долоні, пальці та ступні покриваються невеликими сірувато-білявими пухирями. Захворювання супроводжується підвищенням температури, нудотою, головними болями. Хвороба найчастіше вражає дітей віком до 6 років.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...