• У провінції Аньхой від кишкового вірусу вже померло 19 дітей

  • Вівторок, 29 квітня 2008 року
Згідно з інформацією уряду м. Фуян, починаючи з березня, в місті зафіксовано 915 випадків захворювання дітей на кишковий вірус EV71, а також уже зареєстровано 19 летальних результатів.

Як повідомило агентство Сіньхуа, в березні до багатьох лікарень м. Фуяна провінції Аньхой надійшли хворі з температурою та висипом у ділянці рота, на руках і ногах. Після проведення фахового дослідження, з'ясувалося, що цей хворобливий стан викликаний кишковим вірусом EV71.

Згідно з найостаннішими даними влади м. Фуян, на сьогодні зафіксовано 915 випадків зараження цим вірусом, із яких 19 із летальним результатом. 269 чоловік лікуються амбулаторно, 204 - перебувають на стаціонарі в лікарні. Серед них 21 людина у важкому стані, семеро - при смерті.

Як повідомила газета «Демократія та законність», випадки захворювань почали виникати з початку березня. Лікарі не могли визначити причину хвороби, і лише 24 квітня, коли хвороба вже забрала життя більше десяти дітей, влада скликала всіх вихователів дитсадків на збори й розповіла їм про ситуацію. До цього моменту не лише в інших районах, але і самі городяни не знали, що відбувається. У місті почали ходити чутки, що це знову почалася атипова пневмонія або пташиний грип.

Фахівці кажуть, що цей вірус вражає в основному дітей віком до 3 років.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...