• Близько трьох тисяч учителів провінції Шеньсі вийшло на демонстрацію, вимагаючи вирішення пенсійної проблеми (фото)

  • Вівторок, 6 травня 2008 року
Більше трьох тисяч учителів із більше десяти повітів провінції Шеньсі 5 травня провели мирну акцію напроти будівлі провінціальної влади. Вони вимагали від уряду вирішити проблему з пенсіями і різними соціальними виплатами.

Як повідомив сайт Civil Rights & Livelihood Watch, 5 травня в першій половині дня на площі біля будівлі уряду провінції Шеньсі кілька тисяч учителів, що приїхали з більше десяти повітів, провели мирну акцію-звернення до влади.

Учасник акції на прізвище Лю розповів кореспондентові The Epoch Times, що всього в акції брало участь близько трьох тисяч чоловік, у них було більше 20 плакатів. Акція тривала з 9.00 до 16.30. Поряд із ними чергувало десять із лишком поліцейських, але ніяких конфліктів не сталося. Він також сказав, що ніхто з чиновників на переговори з ними не вийшов.

На плакатах демонстрантів були написані гасла такого змісту: «Нам потрібні умови для існування, настійно вимагаємо, щоб влада вирішила проблему соціального забезпечення вчителів-пенсіонерів».

Ця сьогоднішня акція стала продовженням акції, що пройшла 14 квітня, коли влада пообіцяла через кілька днів висловити свої пропозиції щодо вимоги вчителів-демонстрантів. Як розповів учасник акції пан Чжан, аж до сьогодні ніяких пропозицій і взагалі ніякої реакції влади не було, і саме тому вони повторно вийшли на демонстрацію.

Кореспондент сайту Civil Rights & Livelihood Watch Лю Фейює розповів, що останнім часом акції протесту в Китаї все більше набирають оберти й кількість учасників у них зростає. Він також відзначив, що проблема дотацій учителям - це проблема не окремих районів, а проблема державного масштабу.

Версія китайською
 
 
 
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...