• Найбезсоромніші пожертвування в історії (відео)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 19 травня 2008 року

Студенти провінції Гуандун з вікна гуртожитку зняли на відео, як робився репортаж про, так звані, «масові пожертвування» потерпілим від землетрусу в провінції Сичуань людям.

Зараз усі ЗМІ в Китаї навперебій розповідають про те, як люди різних соціальних шарів по всій країні активно вносять пожертвування для допомоги потерпілим від недавнього землетрусу в провінції Сичуань.

Студенти одного з навчальних закладів провінції Гуандун з вікна гуртожитку зняли на відео, як знімали репортаж про  «масові пожертвування» в їхньому навчальному закладі.

На відео відображено, як представник телебачення знімав на відео вчителів і студентів, що роблять «пожертвування». Після того, як вчителі поклали в ящик для пожертвувань гроші, двоє представників адміністрації навчального закладу витягнули ці гроші з ящика, розділили їх на дві частини і перед камерою демонстративно знову поклали їх в ящик. Потім гроші знову витягнули і роздали студентам, які потім знову перед камерою зробили «пожертвування».

Студент, який прислав відеоролик на сайт, написав: «Це найбезсоромніші пожертвування в історії. Коли в країні біда, з усіх сторін надходить допомога, дуже хочеться, щоб ми давали не тільки банкноти, а більше вкладали в це своє серце».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...