• Кишковий вірус у Китаї вже забрав життя 34 дітей

  • Понеділок, 12 травня 2008 року

Як повідомило China Radio International, зараз по всьому Китаю зафіксовано 25 тис. випадків захворювання хворобою HFMD*, 34 дитини померли. У провінціях Хубей, Аньхой та інших батьки бояться водити своїх дітей в дитсадки. У м. Фуянь за наказом влади дитсадки закриті на невизначений період.

Співробітник відділу охорони здоров'я м. Сяннін провінції Хубей 9 травня розповів кореспондентові The Epoch Times, що всю інформацію про ситуацію з хворобою, яку вони готують для загальнодоступної публікації, обов'язково потрібно погоджувати з владою і лише після цього публікувати. Він також сказав, що за конкретною інформацією щодо епідемії потрібно звертатися в прес-центр парткому області. Коли кореспондент подзвонив у довідкову, щоб дізнатися номер телефону цього прес-центру, йому сказали, що номери запрошуваного відділу у них не значаться.

Мешканець провінції Хубей розповів кореспондентові, що епідемія розповсюджується з величезною швидкістю, і щоб створити атмосферу спокою серед людей і особливо щоб успішно провести Олімпіаду, влада  значною мірою приховує реальну картину епідемії.

Черговий дитсадка Юйін м. Фуян розповів кореспондентові, що починаючи з минулого місяця їх дитячий садок закритий. Щодо дати відновлення роботи вони чекають вказівки від вищестоящих. Чергові ще двох дитсадків м. Фуян повідомили таку ж інформацію.

Декілька місцевих жителів м. Фуян розповіли, що всі вони вже знають про епідемію і, що зараз багато батьків не тільки не водять своїх дітей у дитсадки, але й не випускають їх на вулиці. Вони також розповіли, що всюди на вулицях міста проводиться дезинфекція.

Агентство Сіньхуа 7 травня повідомило, що в Пекіні у зв'язку з епідемією закрито два дитсадки, в яких відбулося масове захворювання HFMD.

9 травня керівник відділу надзвичайних ситуацій Центру з контролю і профілактики захворювань КНР Фен Цзицьєн сказав, що зазвичай пік хвороби HFMD доводиться на червень-липень, тому хвороба, можливо, ще прогресуватиме.

Довідка:

*HFMD -  синдром "рука, нога, рот" (Hand-Foot-and-Mouth Disease або HFMD) - хвороба, викликана ентеровірусом 71. Цю назву хвороба отримала через свої зовнішні прояви - під час захворювання на неї внутрішні поверхні щік, губи, язик, горло, а також долоні, пальці і ступні покриваються невеликими пухирями, у заражених людей також виникають симптоми менінгіту, ангіни, ОРЗ або гастриту.

Фан Сяо. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...