• Кишкова хвороба поширюється в різних районах Китаю

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 5 травня 2008 року
За найостаннішими даними відомо, що випадки зараження кишковим вірусом EV71, який уже забрав життя 22 дітей, зафіксовані в провінції Хубей, Чжецзян, Гонконзі й Аоміні. У провінції Аньхой кількість заражених перевищила 3 тисячі чоловік.

Вранці 3 травня міністерство охорони здоров'я Китаю опублікувало «Керівництво із запобігання та контролю хвороби HFMD» (хвороба «руки стопи рот» - Hand foot mouth disease, HFMD).

Як повідомило агентство Сіньхуа, міністерство охорони здоров'я вимагає, щоб адміністративні відділи міністерства в усій країні, згідно з «постановою про звіти щодо заразливих хвороб», кожні 24 години повідомляли дані про випадки захворювання на HFMD.

За даними вищезазначеного міністерства, 2 травня в м. Фуян провінції Аньхой кількість хворих на HFMD зросла до 3321, померли 22 дитини. Губернатор провінції Аньхой Ван Саньюн особисто очолив керівництво роботами для запобігання поширенню хвороби.

Лікарні м. Фуян переповнені та діти, які відчувають себе порівняно добре, лежать на ліжках прямо в коридорі.

За даними звітів, на сьогодні випадки захворювання на HFMD зафіксовані в провінції Хубей, Чжецзян, Гонконзі й Аоміні.

У провінції Хубей із 340 дітей, хворих на HFMD, у п'ятьох хвороба була викликана вірусом, відомим як «ентеровірус 71/EV71». У м. Ханьчжоу провінції Чжецзян виявлено 5 випадків зараження цим вірусом. У Гонконзі 1 травня за один день було зафіксовано 3 випадки зараження. В Аоміні захворіло семеро дітей.

У Пекіні зареєстровано більше тисячі випадків захворювання на кишкову хворобу дітей до 5 років, але в них немає загрози для життя і також не було зафіксовано летальних результатів.

Агентство Сіньхуа також повідомило, що міністерство охорони здоров'я направило в м. Фуян 17 фахівців із різних районів країни для вироблення і вживання термінових заходів для припинення поширення хвороби.

Керівництво Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) 2 травня повідомило, що вони поки не збираються у зв'язку з цією епідемією, видавати попередження туристам, що прямують до Китаю.

Хвороба HFMD викликана кишковим вірусом і виявляється в дітей у вигляді пухирів і виразок на руках, стопах і в порожнині рота. Розвиваючись, ця хвороба призводить до міокардиту, набрякну легенів, енцефаліту та ін., що і може призвести до летального результату.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...