• Розширюється зона поширення кишкової інфекції у Китаї

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 5 травня 2008 року
У Китаї й далі поширюється епідемія кишкового вірусу EV-71. За найостаннішими даними, в провінції Аньхой зафіксовано 4529 випадків захворювання, із них 3736 у м. Фуян; у провінції Гуандун зафіксовано 273 випадки. Епідемія почала охоплювати все більше районів.

Як повідомило управління міністерства охорони здоров'я провінції Аньхой 3 травня, за один день у м. Фуян було зафіксовано 415 нових випадків захворювання. Нині в лікарнях міста перебуває 3736 дітей, із них 30 у важкому стані, 12 на межі смерті, ще 30 дітей одужує.

Поступили повідомлення про випадки захворювання з 15 інших міст провінції Аньхой. Найбільша кількість захворювань припадає на міста Хуайнан, Бочжоу, Бенбу й Хефей.

Як повідомлялося раніше, спалахи хвороби почали виникати і в інших провінціях: Гуандун, Хубей, Шеньсі, Хенань, містах Гонконг, Аоминь та ін.

Тільки днями влада провінції Гуандун визнала факт наявності епідемії в провінції та повідомила, що всього вже зафіксовано 273 випадки зараження вірусом, а також, що щонайменше 2 дитини вже померли.

Влада провінції Шеньсі також тільки вчора перервала мовчання і повідомила дані про те, що на 3 травня всього в провінції зареєстровано 137 випадків зараження, серед них більш за все в районах м. Сіань.

Китайська влада визнала, що це «широкомасштабна епідемія». Міністерство охорони здоров'я попереджає, що пік хвороби ще не почався, очікується, що він буде в період від червня до липня.

Як повідомляють фахівці, хвороба, викликана ентеровірусом 71, називається синдром «рука, нога, рот» (Hand-foot-and-mouth Disease або HFMD). Цією хворобою можуть заразитися також і дорослі, але більшість хворих - це діти віком до 6 років. Інкубаційний період вірусу триває 2 - 7 днів, зазвичай хвороба виявляється через 7 - 10 днів після зараження. Зараз поки немає ніякої вакцини або ліків проти цієї хвороби.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...