• Тіло ченця, який помер 230 років тому, не розклалося

  • Неділя, 13 січня 2008 року
З нагоди закінчення будівництва додаткових трьох залів храму Юаньпу, було пролите світло на таємничу історію, пов'язану з ченцем, який помер понад 230 років тому: виявилося, що його тіло збереглося дуже добре. Ця подія відбулася 10 січня в храмі Юаньпу м. Анцинь провінції Анхуей.

Як розповідають, це було при імператорові Кансі династії Чин. В одному селі м. Анцинь жив дуже здібний ремісник, коли йому виповнилося 49 років, він пішов з дому в буддійський монастир Юаньпу, його чернече ім'я Ляо Чжен. Надалі він став вищим ченцем. На схилі своїх років він неодноразово просив своїх численних учнів, щоб після його смерті, його посадили в чан і закрили кришкою, а через 2-3 роки відкрили і подивилися, якщо його тіло згниє, то вони можуть вчинити з ним, як вважатимуть за потрібне, а якщо ні, то щоб його перенесли в пагоду перед монастирем і здійснювали жертвопринесення.

Ляо Чжен удосконалився, ставши святим і душа його піднеслася коли йому було 96 років, його учні зробили все так, як він їм велів, коли після декількох років вони відкрили чан, то побачили, що тіло ченця зовсім не змінилося, тоді його перенесли в пагоду, як він їм і велів.

Після смерті Ляо Чжена вже пройшло понад 230 років, цей монастир і його тіло пережили багато воєн і стихійних лих, які практично не торкнулися їх. Тільки у 50-х роках, коли КПК проводила рух з ліквідації марновірств, хунвейбіни відкрили чан, в якому було тіло ченця і багнетами почали колоти його спину, але потім людям все ж таки вдалося не дозволити хунвейбінам завдати шкоди тілу Ляо Чжена.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...