• Кадри національного китайського телебачення викликали бурхливе обурення китайців (відео)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 травня 2008 року

По телеканалу CCTV був показаний репортаж про естафету олімпійського факела, в якому людей закликали жертвувати гроші на надання допомоги потерпілим від землетрусу в Сичуані. Як приклад в репортажі показали, як олімпійські факелоносці роблять пожертвування. Проте в руках у них не було ніяких грошей. Такий волаючий обман і викликав обурення багатьох китайців.

Увечері 14 травня національне китайське телебачення CCTV показало репортаж про естафету олімпійського вогню, яка проходить в провінції Фуцзянь. Ведуча в ефірі звернулася до всіх з проханням присилати грошові пожертвування для надання допомоги потерпілим від землетрусу в провінції Сичуань і сказала, що приклад цьому подають факелоносці. Після цього показали кадри, в яких кілька факелоносців зробили рухи руками, неначе вони кидають в скриню для добродійних пожертвувань гроші. Проте було дуже ясно видно, що в руках у них нічого не було.

Це виглядало як театралізоване шоу, що і викликало сильне обурення у багатьох китайців, які почали бурхливо висловлювати своє невдоволення і лаяти CCTV в Інтернет-форумах. Зараз на багатьох великих форумах вже видалено фотографію кадру з несправжнім пожертвуванням грошей і відеоролик репортажу CCTV, які китайські блогери почали широко розповсюджувати, кажучи, що CCTV зовсім не боїться втратити репутацію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...