• У Китаї тривають сильні снігопади, практично повністю паралізовані головні залізничні колії

  • Вівторок, 29 січня 2008 року
На півдні Китаю тривають сильні снігопади і вітер, в провінції Хунань від стихії вже постраждало 18 млн. 710 тис. чоловік. У багатьох районах неможлива подача електрики електропоїздам головних напрямів, через що поїзди приходять із великим запізненням.

26 січня влада провінції Хунань оголосила, що ця негода, яка почалася 13 січня, є найсильнішою з 1954 р.

Як повідомила ВВС, на сьогоднішній день через сильну негоду вже померло 5 чоловік, 105 тисяч поранених і хворих, 3 млн. 240 тис. чоловік заблоковано сильними сніжними занесеннями, зруйновано 20 тисяч будинків. У грошовому еквіваленті збиток від негоди складає 6 млрд. 450 млн. юанів (900 млн. $). Провінційна влада вже евакуювала понад 130 тис. чоловік.   

25 січня на залізниці Гуанчжоу-Пекін із запізненням приїхали 130 поїздів. На кожному вокзалі, через який проходить ця дорога, прибуття поїздів чекають понад 40 тисяч чоловік. Залізнична компанія Гуанчжоу видає їм пайки, призначені для екстрених випадків. У самому місті Гуанчжоу на вокзалі застрягли понад 50 тисяч чоловік, всі потяги, які прямують в провінцію Хунань, зупинені.

25 січня пробки на автомагістралях в провінції Гуандун трохи почали розсмоктуватися, але аж до сьогоднішнього дня там все ще стоїть черга з машин завдовжки близько 20 кілометрів.

25 січня Державна Рада КНР повідомила, що у зв'язку з сильною негодою і перебоями в русі транспорту буде обмежена доставка в міста продуктів сільського господарства.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...