• Китайцям не вистачає «Новорічних квитків додому». Аферисти продають фальшиві

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 січня 2008 року
Напередодні китайського Нового Року, який цього року буде 7 лютого, китайці, які знаходяться на заробітках в інших містах, всі прагнуть повернутися до своїх сімей, щоб разом провести святкові дні. 13 січня в Китаї вже почали продавати так звані «новорічні квитки додому», ці квитки коштують дешевше, ніж зазвичай. В результаті на залізничних вокзалах утворюються натовпи, а деякі центри з продажу квитків зайнялися реалізацією фальшивих проїзних документів.

Як повідомила газета «Нанфанжібао», на початку січня якісь аферисти організували в м. Хеюань два центри продажу квитків, в яких робітникам, що поспішають повернутися додому, були продані фальшиві квитки на суму декілька сотень тисяч юанів (1 долар - 7 юанів). Після чого й самі центри і їхні господарі безслідно зникли. Міліція вже почала розслідування цієї справи.

Як повідомила гонконзька газета «Мінбао», в перший день початку продажу «новорічних квитків додому», на вокзалі м. Гуанчжоу зібрався великий натовп людей, багато з яких зайняли чергу ще на день раніше. Людям повідомили, що всі квитки до 19 січня вже продані, і це викликало ще більше хвилювання. Люди почали пробиватися вперед без черги, виникла бійка, в результаті якої 16-річний хлопець, який зі своїми чотирма земляками зайняв чергу ще попереднього дня, отримав 6 ножових поранень, а його товариші були сильно побиті.

У повідомленні було сказано, що цього року кількість тих, що повертаються додому на Новий Рік збільшилася на 4,1%, що складає 814 тисяч чоловік, по всій країні на вокзалах великих міст стоять довгі черги, багатьом не вистачає квитків.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...