• Влада Тайнаня гаряче вітає трупу Шень Юнь (фото)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 березня 2008 року
29 лютого трупа «Шень Юнь» («Божественне Мистецтво») прибула з гастролями в тайваньське м. Тайнань. Всього в Тайвані пройде двадцять два концерти.

Мер м. Тайнань і мер округу Тайнань направили вітальні листи трупі Шень Юнь. Урочистий прийом трупи, який проходив в культурному центрі міста, відвідали співробітники муніципалітету і представники законодавчих органів.

Присутній на урочистому прийомі начальник секретаріату міської управи Це Шицзе від імені мера міста Сюй Тяньцай виразив подяку трупі Шень Юнь за те, що перший концерт пройде саме в Тайнані. Він також висловив сподівання на те, що в їхньому місті проводитиметься більше концертів, що представляють традиційну китайську культуру.

Вступне слово на прийомі сказала заступник керівника трупи пані Віна Лі: «Трупа Шень Юнь минулого року мала великий успіх у глядачів всього світу. Ми розуміємо покладену на нас відповідальність відродження справжньої традиційної культури, яка несе всьому світу надію. Цього року ми створили дві трупи, навчили юних артистів і підготували більше костюмів. Після шоу в Radio City в Нью-Йорку одна трупа поїхала до Європи, а інша - до Азії. Тайвань - третя країна, яку ми відвідали в Азії, і перший концерт в Тайвані буде даний в Тайнані».

Ведучий концерту Джеред Медсен сказав, що його завдання полягає в тому, щоб допомогти західним людям зрозуміти китайську культуру. А ведуча Кейлі вважає, що мета всієї трупи в тому, щоб продемонструвати людям справжню, милосердну і прекрасну Божественну культуру.

Щодо питання перешкод, створених посольством Китаю в Кореї, пані Віна Лі сказала: «Через тиск посольства Китаю, театр в Пушані, який належить телестанції КБС, анулював контракт з нами. Але це втручання не відображає думку жителів Кореї про нас. У нас був великий успіх в Сеулі, і багато корейців  засудили дії КБС. В майбутньому ми намагатимемося провести концерт в Пушані».

Далі пані Лі сказала: «Наша мета полягає в тому, щоб відродити і показати людям божественну традиційну культуру, яка є праведною, милосердною і прекрасною. Комуністичний режим боїться нас, тому що з відновленням праведної традиційної культури його тиранічна влада буде зруйнована».

На прийомі також виступили члени муніципалітету Тайнаня Лі Веньчжень і Хун Куофень, а також представник законодавчого офісу Лай Чиньте, які  радо вітали трупу Шень Юнь.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...