• Менеджер корпорації «Формоза Петрокемікал»: Я ніколи не забуду цей концерт (фото)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 31 березня 2008 року
Трупа «Шень Юнь» («Божественне Мистецтво») відвідала п'ять найбільших міст Тайваню і представила свій 22-й виступ Spectacular у м. Чійї 22 березня 2008 року. Менеджер Ву Хчін-че з корпорації «Формоза Петрокемікал» прокоментував його так: «Я думаю, що це міжнародне шоу високого класу. Я ніколи його не забуду. Воно по-справжньому мені сподобалося. Дуже чудово!»

Пан Ву сказав: «Я дуже радий, що сьогодні можу насолодитися шоу такого високого рівня. «Шень Юнь» дуже вміло і гармонійно поєднав нашу п'ятитисячолітню історію та культуру із західними технічними можливостями. У кожному номері концерту, який ми сьогодні бачили, за допомогою танців, музики і приголомшливих звуків барабанів, дуже майстерно і бездоганно розказано якийсь сюжет з історії».

Спектакль міжнародного рівня, і я ніколи не забуду його!

Про зміст концерту пан Ву радісно сказав: «Він по-справжньому високого рівня, насолода для очей. У танцях, так само як у музиці та злагодженості ударних, демонструється поєднання сили й краси.

«Під акомпанемент мелодійної музики в номерах концерту розігруються добре знайомі історичні сюжети, які роз'яснюють, що таке відданість, пошана до батьків, помірність і відчуття обов'язку. «Придворні барабанщики династії Тан» виражають процвітання династії за допомогою використання барабанів. Кожен номер має свій характер. Я думаю, що шоу прекрасне.

П'ятитисячолітня історія та культура Китаю безцінні. Дуже зворушливо все це виглядає у виконанні сучасних інструментів. У глядачів залишаться теплі згадки після перегляду шоу».

Пан Ву провадив далі: «Подивившись усе шоу цілком, можу сказати, що це першокласний концерт міжнародного рівня. Я ніколи не забуду його! Ніколи не забуду!»

 
Підписатися:

Коментарі