• Вже вісім днів бастують робітники двох заводів у провінції Хунань

  • Середа, 16 квітня 2008 року
Вже вісім днів триває сидячий страйк робітників двох машинобудівних заводів провінції Хунань. Недавно місцева влада вивісила повідомлення з вимогою до робітників припинити страйк і приступити до роботи. Але ті заявляють, що відстоюватимуть свої права до кінця.

11 квітня місцева влада зажадала, щоб учасники страйку розійшлися, попередивши також, що інакше вони застосують грубіші методи і що ті, хто не послухається їхнього наказу, відповідатимуть перед законом.

Декілька днів поспіль у м. Чанша йшов дощ, але щодня група робітників, змінюючи один одного, приходять до прохідних заводу і продовжують страйк.

Один робітник розповів кореспондентові The Epoch Times, що зараз  на двох заводах робітники по черзі проводять страйк 24 години на добу. Велику частину з цих робітників складають немолоді працівники, пенсіонери, начальники цехів, які є кістяком робочих і пропрацювали на заводі майже все життя.

Як вдалося дізнатися, керівники заводів вже зустрічалися із страйкуючими робітниками і пообіцяли погасити їм частину заборгованості із зарплати, решту вимог працівників вони задовольнити не можуть. Також стало відомо, що робочі 6-7 інших великих місцевих підприємств готуються почати страйк у захист своїх прав.

Робітники турбуються про те, що влада може застосувати силу і придушити їхній страйк. Але вони також виразили рішучість до кінця відстоювати свої права.

Нагадаємо, що, як вже повідомлялося, страйк почався 8 квітня. Робочі вимагають погашення заборгованостей із зарплати, а також збільшення різних додаткових виплат і дотацій, таких як різноманітні страховки, пенсії і так далі.

Версія китайською

 
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...