• «Дикий хлопчик» з міста Чунцин (фото)

  • Понеділок, 14 квітня 2008 року

14-ти літній Лінь Сяо їсть тільки сире м'ясо птиці, не може говорити, а видає звуки на зразок тварини.

Як повідомила газета «Чунцин таймс», 10 березня Сяо Лінь був відправлений до дитячої лікарні м. Чунцин в надії, що лікарі зможуть знайти причину його дивної хвороби.

Батько хлопчика Хуан Сіде розповів, що Сяо Лінь із самого народження і до 14 років не розмовляє, а тільки гарчить, як тварина. «Коли він почав самостійно їсти, то він постійно хапав руками траву, солому, папір, камінці та їв їх. Що схопить, то і їсть. Одного разу, коли йому було 6 років, ми в селі їли на вулиці, йому насипали в миску кашу, він узяв і перевернув миску. Вся каша висипалася на стіл, а він брав її руками і їв. У цей час прилетіло декілька птахів, вони сіли на інший край столу і почали клювати розсипану кашу. Ми навіть і уявити собі не могли, Сяо Лінь дуже моторно схопив пташку рукою, дуже швидко випатрав її і з'їв буквально цілком. Після цього в рік він з'їдав приблизно 20 птахів сирими», - розповів Хуан.

Минулої весни Сяо Лінь зловив змію, він схопив її руками за горло та за хвіст і з'їв. У хлопчика було нетримання калу і сечі, батьки часто замикали його в кімнаті, де ліжком йому служила купа рисової соломи. Хлопчик ніколи не плакав. Того дня, коли до них прийшов кореспондент, батьки перший раз побачили в куточку ока дитини сльозу. Але вони не знають причини.

Лікарі сказали, що проведуть усебічний аналіз стану його здоров'я і тоді зможуть сказати щось певне з приводу причини його хвороби.

Версія китайською

 

Підписатися:

Коментарі