• Триває сидячий страйк робітників двох заводів у провінції Хунань (фото)

  • Четвер, 10 квітня 2008 року
Третій день триває сидячий страйк на двох машинобудівних заводах провінції Хунань. Робітники вимагають погашення заборгованості із зарплати та виплатити призначених ним дотацій. На заводах зупинено виробництво. Адміністрація заводів не йде на діалог із страйкарями.

Ці два заводи збанкрутили та перейшли до приватної власності. Після чого і почалися затримки по зарплаті робітників.

Починаючи з 8 квітня, робітники одного з цих заводів відключили електрику й зупинили виробництво, а на другому заводі електрику відключили 9 квітня. Страйкуючі робітники також блокують доставку на завод сировини. Таким чином вони хочуть змусити керівництво заводу почати з ними діалог. Проте до цього часу цей діалог ще не відбувся.

Один робітник розповів, що вони мають намір і далі страйкувати. Люди приходять і йдуть, їхня кількість постійно змінюється. Хтось зірвав транспарант, який вони повісили на воротах заводу. На другому заводі кількість транспарантів ще збільшилася.

Як раніше повідомлялося, сидячий страйк почали робітники заводу важкого машинобудування м. Чанша і машинобудівного заводу м. Хуаюнь провінції Хунань 7 квітня.
 
 
Підписатися:

Коментарі