• Жителі м. Гуянь вітають Факел за права людини (фото)

  • Середа, 9 квітня 2008 року
В кінці березня Факел за права людини, запалений в Афінах у серпні минулого року в формі емблеми і гасла «Єдиний світ, єдині права людини», прибув до Китаю. Кілька днів тому жителі м. Гуянь провінції Гуйчжоу також взяли участь у підтримці і розповсюдженні емблеми Факела та інформації про нього, закликаючи людей під прапором Факела встати на захист своїх прав людини.

Багато жителів м. Гуянь почали активно передавати інформацію про естафету Факела. Хто робить це через Інтернет, хто усно своїм рідним і друзям, хто розклеює на вулицях емблему Факела і поширює символічні жовті стрічки.

Один із жителів м. Гуянь сказав кореспондентові The Epoch Times: «Зараз громадянам Китаю особливо потрібні права людини. Такий хороший рух (Факел у захист прав людини) ми звичайно ж підтримуємо двома руками. Ми сподіваємося, що всі жителі Гуяня підхоплять цей рух Факела і стануть на захист своїх прав людини».

Ще один житель Гуяня сказав, що дуже радий підтримати рух Факела і що він знає багато тих, хто активно бере участь в розповсюдженні інформації про це, просто у багатьох немає фотоапаратів, щоб зробити фото. У багатьох віддалених від центру міста районах також розповсюджується емблема Факела.

Раніше The Epoch Times вже повідомляла про те, що в Китаї в багатьох районах люди активно підтримують цей рух, такі міста, як Пекін, Шанхай, Цзинань, Шицзячжуан, Чанша та інші.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...