ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

11-ти місячна дівчинка не спала півроку і чудово себе почуває

Велика Епоха
11-ти місячна Хань Імін та її мати. Фото: epochtimes.com
11-ти місячна Хань Імін та її мати. Фото: epochtimes.com
У провінції Хенань живе маленька Хань Імін. Весела й рухлива, вона не спала вже півроку. Досі жоден лікар не зміг визначити, що це за хвороба.

Як повідомила 10 квітня газета «Схід сьогодні», всі жителі села Сяоюн повіту Чжунмоу провінції Хенань знають, що маленька Хань не спала вже 6 місяців. Усі дуже переживають за неї. Багато її родичів по черзі приходили, щоб спробувати заколисати дівчинку, але марно.

Її мати, пані Лю, у відчаї: «Дитя взагалі не спить, дуже жваво грається. Я сама вже не можу нормально заснути. Моя психіка просто не витримує». Через дочку пані Лю також спить дуже мало. Їй тепер допікає головний біль, і вона стала дуже дратівливою.

Від самого народження маленька Хань дуже рухлива і весела, вона практично ні на що не хворіла, дуже любить сміятися і гратися.

Пані Лю розповіла, що одного дня в жовтні минулого року Хань загралася до світанку і не заснула, хоча зазвичай приблизно о 20 годині на неї вже находить сон. Спочатку мати не надала цьому значення, але, коли впродовж наступного дня та вечора дочка також не сплющила очей, Лю почала хвилюватися і намагатися її заколисати. Та дочка гралася собі й далі, не відчуваючи сонливості.

Коли пані Лю віднесла дівчинку в лікарню, то після огляду лікар сказав, що, можливо, у неї простуда й запалення слизистої оболонки носа, що і не дає їй заснути. Лікар виписав ліки від простуди, але вони їй не допомогли.

Протягом шести місяців Лю носила дочку до різних лікарів, але ніхто не зміг поставити конкретний діагноз. Лю каже: «Хань дуже добре їсть, жвава й весела, постійно грається, але не спить».

Хоч навіть Хань і не може говорити, але її мати відчуває, що дитя теж мучиться від того, що не може заснути. Одного дня вночі мати бачила, як Хань механічно тягла себе за волосся, хапалася за голову і навіть до крові роздерла шкіру на голові.

Ще один випадок тривалого безсоння стався з жителем села Бішань м. Чунцін провінції Сичуань 39-річним паном Яном. Він утратив сон у 2001 р. і відтоді жодного разу не спав. Він абсолютно не відчуває дискомфорту й млявості, його розум постійно ясний. Обстеживши його, головлікар 3-ої лікарні м. Пекіна, завідувач відділення нервових розладів Фан Дуншен сказав, що, можливо, це якийсь вид безсоння, викликаний суб'єктивними причинами.

Версія китайською