• Цей незбагненний Тайцзі: баскетболіст не зміг зрушити з місця 89-річну жінку (фото)

  • П'ятниця, 25 квітня 2008 року
Після того, як міцний молодий чоловік Кан Цзяньхуа не зміг зрушити з місця 89-річну жінку-майстра Тайцзі, він поклонився їй і попросив узяти його в учні.

Як повідомила газета «Синкуай бао», це сталося 22 квітня о 10 годині ранку. З одного боку був колишній баскетболіст Кан Цзяньхуа, зріст якого 2,25 м, з іншої - 89-річна літня жінка, майстер Тайцзі. Жінка прийняла захисну стійку, а Кан поклав руки їй на плечі і напружився, намагаючись зрушити її з місця. На обличчі у баскетболіста виступили краплі поту, але бабуся не зрушилася ні на півкроку, при цьому на обличчі її не виражалося ніякої напруги. Через декілька хвилин відчайдушних спроб, Кан видихався і визнав свою поразку. Після цього він поклонився їй і попросив узяти його в учні.

Майстер Тайцзі сказала, що Кан Цзяньхуа є першим її учнем-чоловіком. Вона також розповіла, що Тайцзі служить для підтримки міцного здоров'я і довголіття, а не для рукопашного бою.

Кан теж поділився своїми враженнями: «Цей Тайцзі такий незвичайний, я навіть і подумати не міг, що я такий великий не зможу зрушити з місця таку крихку на вигляд  стареньку. Вона стояла, як стіна, я не зміг зрушити її ні на міліметр».

Версія китайською

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...