• Китайці не допомагають стареньким на вулиці

  • Вівторок, 24 грудня 2013 року

Ця історія трапилася у жвавий ранковий час, в годину пік у Китаї. Літня людина років 80 впала посеред тротуару і не могла підвестись. І ніхто не спромігся подати їй руку.

Пішоходи проходили повз старого чоловіка, проїжджали машини. Деякі зупинялися подивитися, а інші проходили, навіть не дивлячись. І все ж піднятися старому ніхто не допоміг.

Літній чоловік намагався встати сам, але через свою слабкість падав.

І ось, зрештою, одна з перехожих виявилася свого роду доброю самаритянкою. Пані Сунь проїжджала повз на електричному велосипеді і зрозуміла, що відбувається. Вона швидко зупинилась, поклала на асфальт велосипед і кинулася допомогти старому.

«Люди боялися допомагати йому, тому що це було схоже на обман. А я так розхвилювалася», — сказала вона. Пані Сунь сказала, що теж переживала, чи не постановка усе це, але відчувала, що повинна була зробити щось, щоб допомогти людині.

Після того, як вона викликала швидку, вона встала над старим, щоб перехожі не чіпляли його. Поступово навколо старого утворилося кільце людей.

Хтось зателефонував до поліції, і вони допомогли підняти старого в машину швидкої допомоги. На щастя, у нього не було серйозних ушкоджень, але все ж він був доставлений в лікарню для огляду.

Коли швидка поїхала, а натовп почав розходитись, дві людини, що спостерігали за цією сценою, сказали: «Ми дійсно не наважувались йому допомогти!»

Раніше «Велика Епоха» публікувала статтю: Чому китайці бояться допомагати літнім людям?

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...