• Чого найбільше бояться китайці

  • Вівторок, 4 грудня 2012 року

Популярний китайський портал Baidu Knows нещодавно опублікував результати опитування 10 найпоширеніших страхів китайців. Виявилося, що чоловіки в Китаї найбільше бояться бідності, а жінки — старості. Від статі залежать також побоювання щодо зовнішності: чоловіки дуже бояться облисіння, а жінки ― зморшок.

Рейтинг страхів

За даними газети Yangtse Evening Post, 2,9 млн китайських чоловіків відповіли, що вони найбільше бояться стати бідними, а 2,7 млн жінок найбільше турбує проблема старіння. Старіння не потрапило до списку страхів чоловіків, водночас жінки не вважають відсутність грошей найбільшим страхом.

Чоловіки стурбовані своєю кар'єрою. Вони висловили побоювання, що під час гострого конфлікту між керівниками можуть стати не на той бік. Чоловіки також відчувають страх, коли їх порівнюють з іншими.

Вказується, що загалом жінки турбуються про любовні справи. Вони бояться невірності своїх партнерів, і тому не відчувають себе у безпеці.

Представники обох статей стурбовані своїм зовнішнім виглядом: чоловіки бояться мати велике пузо, а жінки — обвислі груди.

Жінки бояться заміжжя

Під час опитування оцінювали страхи, пов’язані зі стосунками та шлюбом.

Як виявилося, чоловіків, які бояться лишитися самотніми, на 8% більше, ніж жінок.

Опитування показало також цікавий гендерний розрив: 70% жінок боїться шлюбу, а серед чоловіків таких тільки 30%. Проте і жінки, і чоловіки, незалежно від того, у шлюбі вони, чи ні, ― всі бояться зради партнера.

Сін’ї Лінь, Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...