• В Італії прийняли резолюцію проти «чорної» транспланталогії у Китаї

  • Неділя, 16 березня 2014 року
«Коли в Китаї так кричуще зневажається людська гідність, то це становить загрозу для всіх нас, тому я сподіваюся, що законодавці і народи наших країн вчинять правильно, не відчуваючи жодного страху», — сказав під час нещодавнього засідання ізраїльського парламенту Девід Кілгур, колишній держсекретар Канади, а нині один із головних представників міжнародної кампанії проти насильницького вилучення органів у в’язнів совісті у Китаї.
5 березня члени італійської комісії із прав людини в Сенаті одноголосно прийняли резолюцію, що закликає уряд Італії зажадати від китайського уряду негайно звільнити всіх в’язнів совісті у Китаї, включаючи послідовників Фалуньгун, духовної практики, яку Комуністична партія Китаю переслідує протягом майже 15 років.
І вони зробили це, за їхніми словами, без страху перед країною, яку часто сприймають як другу світову державу, майже завжди забуваючи, що це держава, у якій скоюються огидні злочини і порушуються права людини.
Десятки тисяч органів були насильно видалені у послідовників Фалуньгун й інших в’язнів совісті у той час, коли вони були ще живі, заради особистої наживи, і все це під ретельним контролем партійних чиновників і військових госпіталів. Тюремні охоронці мають безпосередній доступ до ув’язнених, яких використовують як джерело живих органів. Це всього лише верхівка айсберга, у якій чітко вимальовуються контури масового геноциду, який досі скоюється у виправно-трудових таборах, в’язницях і військових госпіталях у Китаї.
«Воєнізовані підрозділи у Китаї — неначе підприємницькі фірми, у яких продаж органів є основним джерелом доходу», — сказав Девід Мейтас, міжнародний адвокат із прав людини, у своєму виступі 18 грудня минулого року під час слухання у сенатському комітеті у Римі.
У 2006 р. Мейтас у співавторстві із Кілгуром, під час підготовки звіту «Кривавий урожай», дійшли висновку, що 41 500 послідовників Фалуньгун були вбиті заради продажу їхніх органів у період між 2000 і 2005 рр. Завдяки п’яти плавним фізичним вправам Фалунь Дафа послідовники цього духовного вчення мають відмінне здоров’я, а отже, є чудовим джерелом органів.
Поки інформація про цю трагічну подію не пошириться по всьому світу завдяки міжнародній кампанії, що зібрала у грудні минулого року 1,5 млн підписів для Верховного комісара із прав людини при ООН, сайти військових госпіталів і далі відкрито рекламують цей бізнес. Згідно з рекламою, печінка, нирки, серце, легені, рогівки очей від кожного послідовника Фалуньгун, або будь-кого з ув’язнених, коштують, щонайменше, по півмільйона доларів, якщо будуть продані по частинах на міжнародному ринку органів.
Згідно з затвердженим 5 березня в італійському Сенаті документом, що послідував за схожою резолюцією, прийнятою у Європейському парламенті 12 грудня, у Китайській Народній Республіці на рік проводиться понад 10 тисяч трансплантацій, і 165 центрів із пересадки органів рекламують свої можливості знайти відповідні органи у стислий період від двох до чотирьох тижнів. Причому наразі Китай не має організованої й ефективної прозорої системи для жертвування або розподілу органів, аж до того, що не дотримуються всі вимоги із прозорості та відстежуваності їхнього джерела, які встановлені Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
Неймовірна швидкість підбору органів призвела до оприлюднення дослідження про те, що в Китаї існує величезний банк живих органів, готовий до використання на першу вимогу. Це тримається в таємниці завдяки повній відсутності прозорості. Китайський режим виступає проти незалежного контролю і досі відмовляється надати певні дані.
У резолюції міститься заклик до уряду Італії зібрати через дипломатичні канали необхідні дані й інформацію, аби мати повну і прозору картину про трансплантацію на території Китаю. Далі пропонується переглянути навчальні програми для китайських лікарів за методами трансплантації в італійських лікарнях і дослідницькі програми співпраці із Китаєм у галузі трансплантації, а також посилити покарання для посередників, що беруть участь у торгівлі органами.
Парламенти багатьох країн у відповідь на надзвичайну ситуацію у Китаї в останні роки вже прийняли закони для блокування міжнародної торгівлі органами.
Усякраз, коли відбуваються порушення міжнародних процедур донорства органів, за цим стоїть якесь більш-менш організоване злочинне угруповання, яке незаконно керує цією системою. За даними правозахисників, у Китаї весь процес широко і систематично контролюється і безпосередньо заохочується державою.
Боротьба за владу, що почалася всередині Компартії Китаю в останні два роки, вже призвела до чистки, жертвами якої стали сотні посадовців високого і низького рангу, що відігравали безпосередню роль у переслідуванні Фалуньгун.
Мейтас у своєму виступі в італійському Сенаті, про боротьбу між угрупованнями в Партії, сказав: «На шальках терезів речі, що протирічать одна одній. Одна з груп відчуває заздрість і страх перед системою духовних, моральних і традиційних цінностей. Інша сторона цінує зв’язок між Фалуньгун і стародавніми китайськими традиціями, цінує моральні якості. У цьому китайському протиріччі Італія не повинна мовчати. Тоді як внутрішня боротьба за владу є справою лише цієї азійської країни, переслідування Фалуньгун і зловживання пересадками органів стосується всього людства. Це злочини проти людяності, а тому й злочини проти італійців теж. Італійський народ має дорожити можливістю, наданою цією боротьбою за владу, аби підтримати ту частину Китаю, яка закликає до припинення переслідування Фалуньгун і до закінчення зловживань, пов’язаних із трансплантацією».

Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...