• Чотири найбільших злочини китайської компартії проти свого народу

  • Четвер, 22 жовтня 2009 року
Протягом свого 60-річного правління режим компартії проводив численні руху та кампанії, в результаті яких загинули мільйони китайців. Нижче розповімо про чотири найжахливіші і найбільш смертоносні злочини китайської компартії проти свого народу.


 
«Великий стрибок»

 «Великий стрибок» – кампанія з 1958 по 1960 рр., яку провела комуністична партія Китаю. Кожна людина повинна була займатися виплавкою сталі, внаслідок чого селяни були вимушені залишати свій урожай. Це стало великим економічним лихом, яке призвело до голодомору, ціна якого більш ніж 40 мільйонів життів. Офіційно назва події звучить «трилітнє природне лихо». 


Пан Ян, що пережив це лихо, розповів: «Було покинуто незліченну кількість земельних ділянок, з голоду вмирали цілими сім'ями. Люди їли все, що було під рукою. У кожній сім'ї були  померлі. Трупи були всюди. Люди поступово переходили на канібалізм».

Коли селяни з відчаю  спробували добути зерна зі складів, партійні керівники наказали розстріляти натовп, щоб голодуючі не отримали зерна, назвавши це «чищенням від контрреволюційних елементів».

«Культурна революція» (1966 - 1976 рр.)


«Культурна революція» – найзапекліший та найжорстокіший період в Китаї. Показові вбивства стали одним із способів проявити власну відданість комуністичній партії. Знищення «класових ворогів» було вкрай жорстоким і безжалісним. Мета Мао Цзедуна була укріпити владу після провалу «Великого стрибка». Це був однойменний загальнонаціональний експеримент по знищенню людяності в китайцях.

Чжан Чжисінь була вихідцем з інтелігенції. Після відвертої критики Мао в украй невдалій кампанії «Великого стрибка» вона була замучена до смерті під час «Культурної революції».

Тюремна охорона розділа її догола, після чого їй зв'язали руки за спиною і кинули в чоловічу тюремну камеру, дозволивши банді карних злочинців ґвалтувати її доти, поки вона не втратила розум. Тюремники боялися, що вона викрикуватиме слова протесту, тому перед стратою вони перерізали їй горло.Різанина на площі Тяньаньмень (1989г.)


4 червня 1989 р. Компартія жорстоко подавила мирну демонстрацію студентів за демократичні перетворення в країні. Їх давили танками та розстрілювали з автоматів.

 

Люди лише виступали проти марнотратства, корупції та змови між урядовими посадовими особами, бізнесменами і мафіозними структурами. Протестуючі виступали за свободу ЗМІ, за гласність і свободу зборів.

Під час бійні на Тяньаньмень стало нормою провокування ненависті між армією та народом. Китайська компартія навіть розіграла сцену підпалу військової техніки та вбивство солдатів, щоб інсценувати трагедію. Цей інцидент підштовхнув Народну армію вбивати свій народ. 

  

Переслідування Фалуньгун (1999 - по тепер)

Жертвами репресивного режиму стали сотні тисяч послідовників духовной практики Фалуньгун. За даними Інформаційного Центру Фалунь Дафа (ІЦФД), починаючи з 1999 року, підтверджена загибель від репресій 3304 людей.

Колишній голова компартії Цзян Цземінь, який почав цю кампанію переслідування, видав наказ, згідно з яким послідовників Фалуньгун необхідно «зганьбити, розорити фінансово, знищити фізично».

Аж до сьогодні послідовників Фалуньгун в Китаї катують і б'ють до смерті, психічно здорових людей поміщають в психіатричні лікарні. Незалежні експерти також підтвердили факт незаконного видалення внутрішніх органів для продажу у в’язнів сумління – послідовників Фалуньгун.

Наприклад, практикуюча Фалуньгун Гао Жунжун 7 травня 2004 року була схоплена поліцією і відправлена до виправного табору. Сім годин підряд її катували електрошоком. Охоронці електрошокерами припікали шкіру на її обличчі, голові та шиї. В результаті цих тортур її світле обличчя покрилося опіками й пухирями, а волосся просочилося гноєм і кров'ю. Вона вийшла з в'язниці, але невдовзі її знову заарештували. У березні 2005 року 37-річну Гао замучили до смерті.

Шарлотта Катберсон. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...