• В китайській провінції змушують бути кремованим, а не похованим

  • Неділя, 29 червня 2014 року
Кілька десятків конфіскованих трун викинуто за межами села Сіньдянь, що в м. Тунчен округу Аньцін, 24 травня 2014 року. У невеликій вставці у верхньому правому куті фото: семирічна Ху Менхань плаче, тримаючи портрет своєї покійної бабусі, 83-річної Чжен Шифан. 23 травня Чжен повісилася, щоб уникнути кремації за новим законом, який набув чинності 1 червня. Село Лутін, волость Лутін району м. Тунчен окр. Аньцін провінції Аньхой, 24 травня 2014 року

Кілька десятків конфіскованих трун викинуто за межами села Сіньдянь, що в м. Тунчен округу Аньцін, 24 травня 2014 року. У невеликій вставці у верхньому правому куті фото: семирічна Ху Менхань плаче, тримаючи портрет своєї покійної бабусі, 83-річної Чжен Шифан. 23 травня Чжен повісилася, щоб уникнути кремації за новим законом, який набув чинності 1 червня. Село Лутін, волость Лутін району м. Тунчен окр. Аньцін провінції Аньхой, 24 травня 2014 року. Фото: Велика Епоха

Китайська влада піддає китайських громадян примусовим абортам,  примусовим виселенням примусовій праці та насильницькому видалянню органів. Тепер з'явилася й примусова кремація.

Новий закон китайської провінції Аньхой передбачає, що з 1 червня людей після смерті будуть кремувати; поховання тепер заборонені. Шестеро громадян похилого віку в м. Тунчен, поблизу Аньціна, в травні вчинили самогубство, аби точно знати, що їх поховають у землі, перш ніж набере чинності ця нова політика, повідомило видання Beijing News. Члени їхніх сімей підтверджують, що причиною самогубства стало бажання уникнути політики кремації.

Труни конфісковано

У Цзяньцін, віце-міністр публічності у м. Тунчен провінції Аньхой, 25 травня заявив, що, згідно із підрахунками, у травні в місті було знищено приблизно 45 тисяч трун, залишилося лише близько 800 трун, розосереджених по домівках людей.

Пані Цінь із села Цзіньшань волості Дагуань м. Тунчен розповіла «Великій Епосі», що чутки про обов'язкову кремацію почали поширюватися в селі у квітні, і що всі його мешканці налаштовані проти цього. За словами Цінь, звичай поховання — давня і глибоко вкорінена традиція, про яку місцеві люди кажуть — «земля — найкращий прихисток». Вона додала: «Це нелюдяно з боку влади знищити труни старих людей і просувати політику кремації. Це змусило старих убити себе».

Під час облави зі збору трун у селі Лутін однойменної волості 8 травня співробітники сільського комітету розпиляли надвоє труну 83-річної Чжен Шифан, поки вона безпорадно стояла поруч, а потім знепритомніла.

«Ніхто не спромігся запитати, хоче вона його залишити чи ні, — розповідає син пані Чжен Ху Хунці. — Сільські чиновники заявили, що такою є державна політика. Ми не сміємо виступати ні проти якої політики, і були змушені спостерігати, як на наших очах знищували труну».

Спочатку Чжен Шифан намагалася накласти на себе руки, прийнявши снодійне, а в ніч на 23 травня повісилася в підсобному приміщенні свого будинку.

18 квітня в селі Чаньчун волості Дахуань у Тунчен провели поквартирну реєстрацію трун. Після цього 81-річна Цзян Сюхуа повісилася вночі в саду за своїм будинком.

Також повісилася ще одна жінка, якій за вісімдесят, — Чжан Веньїн. За словами її сім'ї, вона зробила це, бо вирішила «спати у труні». Сільські чиновники чинили на сім'ю тиск, аби ті підписали заяви про те, що смерть пані Чжан не має нічого спільного із похоронною реформою, але сім'я відмовилася це зробити, повідомляє Oriental Morning Post.

Жителі материкового Китаю не мають основних прав людини, які більшість людей світу вважають невід’ємними. Від народження і до смерті Комуністична партія Китаю диктує, що китайцям дозволяється робити, говорити і думати.

Користувач Інтернету з материкової частини Китаю прокоментував цю нову заборону на поховання: «Я чув про людей, які кидалися купувати будинки й авто, поки не набула чинності нова політика. Цього разу вони поспішають вмирати. Безсовісна влада! Вона позбавляє людей можливості спокійно жити. [Поховання] являє собою форму віри. Комуністична партія спеціально націлюється на переконання людей і знищує їх».

Фан Сяо, Велика Епоха


Читайте також:

У Китаї сірники продаватимуть за паспортом

Іспити до вишів у Китаї викликають хвилю самогубств

Історія газети «Велика Епоха»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...