• У різних країнах відбулися акції протесту проти порушення китайською владою прав людини (фотоогляд)

  • Середа, 13 серпня 2008 року
У день відкриття в Пекіні Олімпійських ігор у різних країнах світу відбулися масові акції протесту проти порушень китайським комуністичним режимом прав людини. Учасники акцій також засудили китайський режим за невиконання даної ним обіцянки поліпшити ситуацію щодо дотримання прав людини до початку Ігор.

Активісти боротьби за свободу тибетців, а також китайські дисиденти й прихильники демократичних організацій у Китаї провели 8 серпня акції протесту у Франції, Німеччині, Англії, Філіппінах, Катманду, Гонконгу, США, Бельгії, Австралії та інших країнах.

У Непалі напроти китайського консульства були заарештовані близько 500 тибетських активістів. Серед затриманих - 20-літній студент устиг повідомити кореспондентам, що своєю акцією вони хочуть передати людям усього світу - у Тибеті взагалі немає прав людини.

Представники організації Міжнародна Амністія також взяли участь в акції протесту напроти китайського консульства в Лос-Анджелесі й висловили свій осуд щодо невиконаної китайською компартією обіцянки поліпшити ситуацію із правами людини до початку Олімпійських ігор.


Підписатися:

Коментарі