• Китайська влада збирається реалізувати план масового придушення «нестабільних елементів»

  • Неділя, 31 серпня 2008 року
Надійні джерела з вищих рівнів відділів безпеки КНР повідомили China Aid Association, про розробку особливого плану, що відбувається зараз. Китайський режим готує широкомасштабне і безпрецедентне в історії масове придушення «чотирьох видів нестабільних елементів суспільства».

Чотири види «нестабільних елементів» про які йде мова, насправді зовсім не терористи, екстремісти або рецидивісти, а глави домашніх християнських церков, апелянти, правозахисники і люди, які зберігають погляди відмінні від поглядів компартії. Заходи, відповідно до цього плану, повинні початися в жовтні. Джерело повідомляє, що мета заходів - забезпечити ще 20 років «політичної і соціальної стабільності». Таку ж інформацію із власних джерел отримала 18 серпня і Нова демократична партія Китаю (China New Democracy Party).

У книзі «Дев'ять коментарів про комуністичну партію», наводиться цитата із заяви Ден Сяопіна в 1989 р. щодо кривавої бійні на Тяньаньмень: «[Ми] вб'ємо 200 000 чоловік в обмін на 20 років стабільності». Історія показала, що, так звані, «20 років стабільності» насправді означають ще 20 років режиму компартії.

16 червня екс-міністр безпеки КНР, теперішній голова політико-юридичної ради компартії Китаю (КПК), один із 9 постійних членів політбюро ЦК КПК Чжоу Юнкан, виголосив промову, яка потрясла навіть партійних управлінців. Зовсім недавно вона була опублікована в журналі «Нісенітниці», поширюваному тільки серед урядовців. У своїй промові Чжоу Юнкан закликав застосувати «неабиякі надсильні заходи, незрівняні ні з чим, що відбувалоя раніше, щоб розправитися з цими нестабільними елементами, захистити владу КПК, а також плоди економічних перетворень».

На додаток до цього пекінському управлінню державної безпеки наказано розклеїти на вулицях повідомлення: «Громадяни і організації повинні повідомляти про будь-які помічені дії, що загрожують безпеці країни» (документ від 25 липня цього року). У цьому повідомленні мовиться, що громадяни і організації зобов'язані докладати у відповідні органи «про будь-які помічені тексти, аудіо- і відеоматеріали, а також релігійні акції, які загрожують безпеці країни», а також про причетних до них людей або організації, щоб влада могла діяти на основі цих «доказів».

«Ці інструкції прямо протилежні Конституції країни, а також порушують підписані Китаєм міжнародні договори. Чотири види людей, які вибрані як об'єкт придушення, не являють собою ніякої загрози країні. Проте ці дії влади примушують серйозно засумніватися у бажанні китайського уряду створити гармонійне суспільство», - говорить керівник організації China Aid Association пастор Фе Січу.

Нижче представлено скорочений переклад  документа про те, що громадяни, всі структури і організації повинні активно сприяти уряду в його русі по забезпеченню «стабільності в суспільстві і безпеки країни»:

Згідно із «Законом про державну безпеку Китайської народної республіки», у кожного громадянина КНР є обов'язок захищати безпеку, честь і вигоди країни і не допускати ніяких дій, що наносять цьому збиток. Якщо Ви виявите, що-небудь з перерахованого нижче, що загрожує безпеці країни, Ви повинні негайно повідомити про це в пекінське управління державної безпеки.

1. Наміри на скинення уряду, розколу країни, повалення соціалістичного ладу;

2. Організації, що беруть участь в шпигунських діях або контактують із шпигунами;

3. Крадіжка, купівля і незаконне надання комусь державних секретів;

4. Підготовка і підбурювання державних службовців на бунт і зраду батьківщині;

5. Організація, планування і здійснення терактів, які загрожують безпеці держави;

6. Статті, розмови і будь-які інші форми передачі інформації з фабрикацією і спотворенням подій, які загрожують безпеці країни, їх створення і розповсюдження в будь-якій формі;

7. Створення організацій або підприємств і колективів, діяльність яких загрожує безпеці країни;

8. Релігійні акції, які загрожують безпеці країни;

9. Створення міжнаціональної ворожнечі, підбурювання до національного розколу, які загрожують безпеці країни;

10. Іноземці, що порушують правила в цій сфері, які не слухають домовленостей і свавільно зустрічаються усередині Китаю з тими, хто підозрюється в нанесенні шкоди безпеці країни;

11. Ті, хто з-за кордону надають будь-яку підтримку (матеріальну, фінансову і так далі) тим, хто в Китаї підозрюється в нанесенні шкоди державній безпеці;

12. Надання з-за кордону приватним особам і організаціям фінансів, приміщень та інших ресурсів цілеспрямовано для нанесення шкоди державній безпеці;

13. Також не давайте людям, що мають доступ до державних секретів, зберігати ці документи на будь-яких носіях і виносити з собою.

Телефон-факс у Пекіні, за яким можна повідомити про помічені вищеописані дії: 65245781

У демократичних країнах основною цінністю є громадянин. У країнах з тоталітарним режимом - безпосередньо режим. Тому відповісти на питання «який критерій?» за яким визначається чи «загрожує» людина, організація або їхні дії безпеці країни нескладно: якщо тільки Ви не одержимі «примарою комунізму» і вірите у вільний Тибет так як беззбройні ченці; у Бога, так як  християни підпільних китайських церков; у самовдосконалення, так як послідовники Фалуньгун, у правосуддя, так як адвокати-правозахисники, то Ви на всі 100% «завдаєте шкоди державній безпеці» і  як «нестабільний елемент» підлягаєте «негайному придушенню і перетворенню».
Підписатися:

Коментарі