• Перевірка релігійних схильностей

  • Неділя, 24 серпня 2008 року
Після серії вибухів, що сталися недавно у м. Кашгар провінції Синьцзян там арештовано понад 100 місцевих уйгурів, повідомило Центральне агентство новин з посиланням на Всесвітній Уйгурський Конгрес (WUC).

У повідомленні WUC з посиланням на джерело з Кашгара мовиться, що серед заарештованих в Кашгарі є чимало приїжджих уйгурів з інших районів. Джерело бачило, що у багатьох заарештованих на тілі видно сліди побоїв.

WUC також отримав інформацію про те, що 18 серпня заступник міськкому партії м. Кашгар Лі Гобін на зборах обнародував документ про «проведення всесторонніх робіт із стабілізації становища», який включає вимоги:

1. Підсилити патрулі та пильність міліції, не дати ворогам анінайменшого шансу.

2. Всім підприємствам необхідно підсилити контроль і перевірку службовців, якщо будуть виявлені сумнівні особи в чутливих питаннях, негайно докладати і брати їх під строгий контроль.

3. Перевіряти всіх, у кого спостерігається сумнівна поведінка: замкнутість, неговіркість, скритність, або сильні релігійні схильності. Потрібно проводити з ними бесіди і застосовувати інші заходи контролю.

4. Підсилити роботу по релігіях. Держструктури, які займаються справами релігій, повинні підсилити заходи контролю місць проведення релігійних заходів і за релігійними діячами, особливо в період місяця рамадан. Не можна допустити виникнення жодних проблем.

5. Місцеві партійні чиновники повинні подолати свою лінь, байдужість і недбалість і належним чином організувати всю роботу, призначити позмінні чергування, постійно бути у стані високої пильності.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...