• Один із методів підтримки олімпійського порядку

  • Середа, 20 серпня 2008 року
Кореспондент знову зв'язався з людиною, яка розповідала про Гао минулого разу. Важко кількома словами й на кількох прикладах описати ті репресії, у яких живе Гао, але ми спробуємо.

Рік тому протягом 2-х місяців адвокат перебував у в'язниці. Його не одноразово били електричними палицями до непритомності. Поліцейські хотіли зробити так, щоб його життя стало гіршим за смерть. Одного разу його насильно нагодували якимись препаратами, що діють на свідомість людини, після чого роздягнули. Потім привели жінку, яка лягла на нього, й так їх сфотографували. Потім стали погрожувати Гао розповсюдженням цих знімків, якщо він не погодиться виконати всі їхні вимоги. Для Гао це було величезним потрясінням.

Протягом кількох днів адвоката тримали в темній кімнаті, де він зовсім загубив відлік часу, не розуміючи чи то день, чи то ніч. Одного разу, коли його там побили до непритомності, один поліцейський помочився йому на голову.

Поліція постійно піддає різним репресіям і родину Гао. Його дружина намагалася заподіяти собі смерть.

Наприкінці людина, за зрозумілих причин, залишившись інкогніто, розповіла, що під час Олімпіади всю родину Гао таємно переселили з Пекіна в якесь місце в провінції Хебей. Через те, що ця справа вкрай чутлива для влади, більш докладної інформації він сказати не зміг.

Радіо «Голос Надії» повідомляє, що після її передачі про відомого пекінського адвоката Гао Чжишеня до них у редакцію надійшло безліч відгуків від слухачів, які висловлюють йому своє співчуття. Вони просили більше висвітлювати ситуацію з Гао.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...