• Іноземці намагалися провести акції протесту в одному з готельних номерів у Пекіні

  • Неділя, 17 серпня 2008 року
Через те, що компартія Китаю забороняє проводити акції протесту на околицях території Олімпійських ігор, спроби провести подібні акції відбулися в готельних номерах одного з пекінських готелів, передає агентство Франс-Прес (АFP).

10 серпня учасники акції на захист Тибету запросили журналістів в один із пекінських готелів, точніше, у свій готельний номер, де вони розмістилися на період проведення Олімпіади з метою показати їм документальний фільм про Тибет.

Але, як повідомляє агентство, тільки шістьом журналістам удалося потрапити в номер - співробітники служби безпеки перекрили ліфт і сходи. Після п'ятихвилинного проведення акції, надійшов наказ директора готелю про її термінове припинення.

АFP також інформує про звернення одного із священників Америки до китайської влади із проханням звільнити заарештованих християн і правозахисників. Агентство передає, що він розфарбував червоною фарбою олімпійських ляльок, після чого розмістив їх у готельних номерах і запросив журналістів.

Задля того, щоб акція протесту пройшла успішно, він повісив на двері вивіску з написом «Не турбувати». Запрошені журналісти знали про це й, використовуючи умовні сигнали, успішно пройшли.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...