• Всесвітній День Фалунь Дафа святкують на Тайвані

  • Середа, 11 травня 2011 року
 
13 травня послідовники Фалуньгун (Фалунь Дафа) в багатьох країнах відзначатимуть Всесвітній день Фалунь Дафа. Проте в Китайській Республіці, більш відомої як Тайвань, прихильники цього духовного руху вже розпочали святкування.

Так, у тайванських містах Тайдун і Говей, а також у районі Таочжумяо святкові заходи відбулися 7-8 травня. Практикуючі Фалуньгун демонстрували медитативні вправи своєї духовної практики і йшли ходою по головних вулицях міст в традиційному одязі.

Перехожі зупинялися, щоб сфотографувати урочистий захід або дізнатися більше про метод Фалуньгун.

Офіційні особи також відвідують заходи послідовників Фалуньгун.

«Я дуже радий, що в нашому місті проходять такі заходи. Я був дуже зворушений атмосферою гармонії й умиротворення, коли практикуючі Фалуньгун виконували вправи. Ця духовна практика очищає серця, а також веде до душевного і фізичного здоров'я людей», - сказав мер міста Сіньчжу (місто відноситься до району Таочжумяо - прим. ред.).

За словами організаторів заходів, під час святкування послідовники Фалуньгун хочуть ще ширше розповідати людям про велич духовного самовдосконалення, про те що долучити себе до добра може кожна людина.

Також прихильники Фалуньгун закликають «людей доброї волі допомогти зупинити жорстокі репресії їх однодумців у сусідньому комуністичному Китаї», і просять людей «засудити ці переслідування у своєму серці».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...