• Засновника Фалуньгун вітають з китайським Новим роком

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 7 лютого 2011 року
 
Напередодні китайського Нового року, який наступив 3 лютого, адвокати, юристи, демократичні активісти і представники інтелігенції з континентального Китаю звернулись до редакції The Epoch Times, щоб передати свої поздоровлення зі святом засновнику духовної практики Фалуньгун майстру Лі Хунчжи й усім його послідовникам.

Оскільки The Epoch Times є однією з небагатьох ЗМІ, які повідомляють про факти 11-річного переслідування Фалуньгун комуністичним режимом КНР, ці люди попросили наших кореспондентів передати майстру Лі їхню повагу та найкращі побажання.

На їхню думку, твердість у своїх переконаннях і стійкість прихильників Фалуньгун внесли дуже великий внесок у становлення свободи віросповідання в Китайській Народній Республіці.

Тан Цзіньлін, адвокат з провінції Гуандун:

«Нинішнє переслідування Фалуньгун є черговим репресивним рухом тоталітарного режиму. Із самого початку правління компартії режим постійно здійснював систематичні репресії різних груп громадян. Він постійно шукає ворогів усередині країни. Засуджуючи прихильників Фалуньгун до ув'язнення, влада зовсім не спирається на закони, саме це є коренем широкомасштабного порушення у країні прав людини».


Адвокат з Пекіна, який побажав, щоб його ім'я не називали:

«Я дізнався про зміст Фалуньгун безпосередньо виступаючи в судах, представляючи інтереси прихильників цього вчення. Можу з упевненістю сказати, що переслідування Фалуньгун - це найбільше лихо прав людини в історії. Тільки такий тоталітарний режим, як режим у КНР не може прийняти такі цінності, як істина, доброта, терпіння [основний принцип вчення Фалуньгун - прим. ред.]. Поширення Фалуньгун - це справжня благість для всього світу. Фалуньгун допомагає сучасним людям, коли мораль котиться вниз, зрозуміти, як треба жити, а також цінність і сенс життя».

«Спочатку я теж піддався впливу пропаганди влади і взагалі боявся контактувати з [послідовниками] Фалуньгун. Але протягом кількох років ці люди, дух яких не був зломлений, різними способами розповідали про ситуацію, а також придумали програму прориву блокади Інтернету, саме тоді я дізнався наскільки брехливим може бути уряд. Я вдячний прихильникам Фалуньгун за їх зусилля у розкритті правди китайським громадянам, якої вони так потребують. Я засуджую репресії цієї практики, що все ще тривають, і висловлюю пошану та повагу засновнику Фалуньгун Учителю Лі Хунчжи».

Сунь Веньгуан, професор із провінції Шаньдун:

«Я вважаю, що існування у суспільстві різних вірувань є нормальним явищем. Принципи, які висуває Фалуньгун "Істина Доброта Терпіння", це те, чого зараз так сильно не вистачає суспільству. Брехня у сучасному Китаї вже стала звичайним явищем. Влада повинна дозволити існувати такій групі, як Фалуньгун. Тим більше, що за багато років уряд використав усі можливі способи придушення Фалуньгун, але не зміг цього добитися. Репресії навпаки тільки зміцнили віру цих людей у свої принципи».


«У Китаї немає свободи віросповідання. Суспільство, в якому існує лише один голос - голос компартії, може спіткати велике лихо. Китайці повинні зрозуміти, що тільки суспільство, в якому поважається релігія, є здоровим суспільством. Якщо у людей немає віри у Всевишнього, то це темне товариство з диктаторським режимом, який знищив у суспільстві притаманну людині доброту. Насправді, це соціальний регрес. Усі віруючі є моїми друзями, і я сподіваюся, що їх боротьба за свободу переконань принесе велику користь суспільству, нащадки пам'ятатимуть їх».

Чжу Юйфу, один із засновників Китайської демократичної партії:

«Більше десяти років тому, коли китайська влада раптом почала демонізувати Фалуньгун, багато людей повірили її пропаганді, що викликало вороже ставлення до прихильників цієї практики. Але минуло багато років і тепер ставлення китайців повністю змінилося».


«Нам небайдужа доля послідовників Фалуньгун, які піддаються репресіям. Ми співчуваємо їм. Ми постійно закликаємо владу припинити ці репресії. Також ми знаємо, що ці люди більше десяти років дуже багато роблять для всієї китайської нації. Особливо спасибі їм за програми і технології прориву встановленої компартією блокади Інтернету. Тепер ми можемо отримувати інформацію від ЗМІ, які не бояться говорити правду».

«Я вітаю з Новим роком пана Лі Хунчжи і сподіваюся, що він не обійде увагою Китайську демократичну партію і всі інші групи громадян, яких переслідує режим КНР. Також сподіваюся, що наше суспільство стане суспільством "Істини Доброти Терпіння"».

Адвокат з Цзянсі, побажав, щоб його ім'я не називали:

«Я був вихований партійною культурою і дуже глибоко поважав компартію. Але коли закінчилася Культурна революція, мене оголосили контрреволюціонером і я два з половиною роки провів у в'язниці. Після цього мене ще півроку протримали у психіатричній лікарні, як душевно хворого. І тоді я задумався про партію. Зараз я впевнений, що комуністична ідеологія є антилюдською, вона завдала людям чималу шкоду, вона проти людської природи».

«Спочатку я не сильно звертав увагу на Фалуньгун, але саме масштабність і жорстокість, з якою влада репресує їх, викликали в мене співчуття і гнів. Саме це і стало приводом того, що я порвав усі зв'язки з компартією».

Недавно сайт Minghui опублікував вітальні листівки і поздоровлення, надіслані послідовниками Фалуньгун майстру Лі, з більше 4 тисяч адміністративних одиниць материкового Китаю.

Нижче представлені деякі із цих листівок:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...