• У китайському повіті воду дають раз на тиждень

  • Понеділок, 5 вересня 2011 року

На сході південної провінції Гуандун у повіті Наньао з населенням більше 70 тисяч чоловік, у зв'язку з посухою з 3 вересня воду дають один раз за сім днів.

 

Мешканка повіту на прізвище Ян розповіла кореспонденту The Epoch Times, що за все літо у них практично не було опадів, а їх водосховища майже висохли. До якого числа буде існувати новий графік  влада не повідомляє.

 

Місцеві жителі відзначили, що посуха в їхньому районі буває часто, але такої гострої нестачі води, як цьогоріч, ніколи не було.

 
 

 

Чиновник з управління водного господарства повіту повідомив, що в їхньому районі сильна посуха і якщо ситуація не покращиться, то запасів води, навіть за суворої економії, вистачить тільки на 50 днів.

 

Повіт Наньао розташований поруч з морем, але морська вода солона і не придатна для вживання та використання у побуті. Тому тільки водосховища гарантують, що місцеві жителі не будуть страждати від нестачі води, повідомив чиновник.

 

 

Співробітник місцево туристичного бізнесу розповів, що новий графік подачі води поширюється тільки на житлові будинки. У готелях, ресторанах та інших закладах для туристів, які приносять чимало грошей до місцевого бюджету, вода подається стабільно.

       

Цього року сильна посуха охопила багато районів на південному-заході Китаю. Гостру нестачу питної води відчувають близько 700 тисяч людей і більше 300 тисяч голів домашніх худоби. На площі понад 140 тисяч гектар повністю загинули посіви, повідомляють китайські офіційні ЗМІ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...