• Половину Китаю накрив смог

  • Вівторок, 10 грудня 2013 року

Китайська метеорологічна служба 8 грудня подала помаранчевий сигнал тривоги у зв'язку із потужним смогом, який триває вже кілька днів поспіль. Помаранчевий код тривоги вказує на другий за силою рівень забруднення.

Інформація Міністерства з охорони навколишнього середовища Китаю свідчить про те, що повітря в 104 містах 20 провінцій дуже забруднене, повідомляє рупор комуністичного режиму новинне агентство «Сіньхуа».

Близько половини території Китаю накрив смог. При цьому в південно-східних регіонах країни спостерігається найгірша якість повітря. Всі 23 станції зі спостереження за якістю повітря в південнокитайській провінції Хунань показували позначку «важке забруднення» днем 8 грудня.

7 грудня в Шанхаї і Наньцзіні відзначили червоний код тривоги, що є найвищим рівнем забруднення повітря. Деякі великі міста Китаю, у яких була хороша репутація за чисте повітря, також подали тривогу про забруднення, наприклад місто Наньнін у південній провінції Гуансі. У Наньніні, який раніше називали «Зеленим містом», був помаранчевий рівень тривоги зі смогу за 6 грудня.

8 грудня кілька основних автострад у Китаї тимчасово закрилися через смог, включаючи Пекін—Харбін, Пекін—Тяньцзінь, Пекін—Шанхай, Пекін—Гонконг і Пекін—Макау.

Авіасполучення було призупинено в регіоні Шанхая, провінціях Цзянсу, Хенань, Шаньдун та інших. Тимчасово припинилося будівництво в місті Ухань у центральному Китаї, а школи в Шанхаї та інших деяких великих містах закрилися, повідомляє «Сіньхуа».

У 2013 році в Китаї відзначили, що якість повітря стала найгіршою за останні 52 роки. Цьогоріч вже 13 провінцій встановили новий рекорд за рівнем забруднення, згідно з інформацією Міністерства з охорони навколишнього середовища.

Читайте також:

Смертоносний смог у Китаї 

Гори сміття оточують більше третини китайських міст

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...