• Протест перед будівлею уряду Республіки Молдови провели організатори скасованого спектаклю Shen Yun Performing Arts.Фоторепортаж

  • П'ятниця, 25 червня 2010 року
До уряду Молдови звернулися організатори скасованої вистави Shen Yun з проханням повернути глядачам гроші за куплені квитки, а організаторам - вартість оренди залу. Вистава, намічена на 25-26 травня, не відбулася з вини адміністрації театру: ні глядачів, ні артистів не пустили в театр.

Організатори спектаклю звертаються з питанням до уряду Республіки Молдови, вони хочуть знати, чому концерт не відбувся, хто відповідальний за його зрив, чому глядачам не повертають гроші за квитки, а організаторам - за оренду залу. Хто оплатить витрати трупи на переліт і проживання в готелі?


Глядачі, засмучені тим, що не змогли насолодитися пишністю традиційної культури Китаю, підписували звернення до Президента та уряду, з проханням запросити артистів трупи Shen Yun до Молдови в наступньому, 2011 році.

Щоб люди, охочі висловити свою думку, не стояли під палючими променями сонця, був встановлений тент. До протестуючих вийшов міністр юстиції - Олександр Тенасе, який сказав: "Необґрунтовано взяті гроші необхідно повернуті без будь-яких обговорень. Це питання ми вирішимо на засіданні уряду, щоб більше не було таких проблем ".

Всі присутні на мітингу висловили надію на те, що Shen Yun Performing Arts на наступний рік покаже своє неповторне шоу в Молдові.

Нагадаємо, що 25-26 травня цього року в Національному театрі опери та балету міста Кишинева з вини адміністрації театру не відбувся концерт трупи Shen Yun Performing Arts, що представляє традиційну китайську культуру.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...