• Таємничу істоту виявлено на березі озера в Онтаріо, Канада

  • Субота, 5 червня 2010 року

Як тільки не називають цю дивну істоту, яку прибило до берега Великого форелевого озера у віддаленому Північному Онтаріо, — від помісі видри і бобра до чудовиська. Деякі місцеві жителі розглядають її появу як поганий знак.

Дві жінки, гуляючи із собакою, побачили його у воді недалеко від берега. Собака витягла тварину на берег. Її тіло, з довгим, як у пацюка, хвостом, було покрите темним хутром, а біла голова була голою. Вони сфотографували знахідку, і через кілька днів знімки були опубліковані на місцевому веб-сайті Kitchenuhmaykoosib Inninuwug.

«Ніхто не знає, що це за істота, але наші предки називали її «потворою». Її рідко трапляється побачити, але коли побачиш, особливо мертву, то це погана прикмета, на думку наших старійшин і предків», — повідомляється на сайті.

Член муніципальної ради Дерріл Сейннауап каже, що в останнє таку тварину місцеві жителі бачили приблизно 60 років тому.

 

«Один з місцевих жителів розповів, що коли він був маленьким, він і його дідусь бачили цю істоту. Дідусь тоді сказав йому, що ця істота живе в болотистих місцях або струмках і вона харчується бобрами. Він назвав її omajinaakos. У перекладі це означає «щось потворне» або «потвора».

«На форелевому озері були помічені й інші незвичайні істоти, — розповідає Сейннауап, — включаючи русалок і величезного водяного змія. Спостерігали появу великих істот, схожих на змій. Члени громади бачать їх час від часу, а також я чув про пілотів, які бачили їх, пролітаючи над озером».

За його словами, в одному місці озеро дуже глибоке. Існує бездонна глибина біля одного з островів Kitchenuhmaykoosib. Старійшини кажуть, що це те «місце, де живуть великі змії та русалки».

 

Оскільки фотографії мертвої істоти були розміщені в Інтернеті, розгорілися бурхливі дискусії, що це може бути.

Дехто припускає, що це просто роздута, частково розчленована ондатра або морська видра, тоді як інші вважають, що це нутрія-бобер — тварина, завезена до Луїзіани з Південної Америки під час торгівлі хутром у 1930-х роках. Один сказав, що хутро тварини «йде назад, до морди», значить, це не водяний мешканець.

 

Інші порівняли його з монстром Montauk (Монтак), невпізнаною твариною, яку прибило до берега в Montauk (Монтак), Нью-Йорк, в липні 2008 року.

Тепер важко про це судити. Після того, як жінки показали фотографії друзям і зрозуміли, що це не була звичайна місцева тварина, вони повернулися туди, де залишили її, але вона зникла.

«Можливо, чайки, ворони чи собаки дісталися до нього, або щось ще», — сказав Сейннауап.

Джоан Делані. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...