• Делегація Китаю заважала тим, хто виступив на захист Фалуньгун на засіданні ООН

  • Субота, 10 квітня 2010 року
Під час 13 сесії Ради з прав людини при ООН Шіцзун Чень, представник східної групи Асоціації Сан-Дієго Організації Об'єднаних Націй, говорив про те, як, існуючий у Китаї режим, порушує свободу віросповідання послідовників Фалуньгун. Він повідомив, що  режим застосовує до них різні види тортур, серед яких і насильне введення ін'єкцій наркотиків, що руйнують нервову систему.

Як тільки Шіцзун Чень почав свій виступ, делегат з Китаю перервав його, зажадавши підтвердження реєстрації представника східної групи в ООН.

Президент Ради з прав людини і секретаріат підтвердили законність його реєстрації, але представник китайського уряду продовжував його перебивати. Шість разів він намагався його зупинити.

У результаті делегат із США поскаржився на заважання з боку китайської делегації: «Абсолютно ясно, що китайська делегація відверто суперечить змісту інформації про катування ще до того, як вона була висловлена. Я прошу секретаріат і президента не реагувати на ці недоречні запитання від китайської делегації та дозволити делегату говорити далі. Дякую».

Коли Шіцзун Ченю нарешті було надано слово, він знову був перерваний.

Шіцзун Чень сказав: «Ми просимо Раду негайно вжити заходів для припинення існуючого порушення свободи віросповідання послідовників Фалуньгун. Ми особливо стурбовані посиленим застосуванням хімікатів, що руйнують нервову систему, які використовуються китайським урядом для тортур послідовників Фалуньгун».

Тільки через годину представник східної групи зміг передати своє послання повністю.

«Через те, що китайській владі не вдалося зломити волю послідовників Фалуньгун фізичними тортурами, вона почала застосовувати руйнівні для нервової системи медикаменти, аби знищити здатність людини зберігати свій розум і совість. Ці жахливі медичні тортури, що руйнують свідомість, призвели до того, що сотні заарештованих втратили розум, інші загинули. Через інформаційну блокаду з боку Китаю, існує підозра, що такі випадки мають ще більші масштаби».

Нагадаємо, що З 1999 року комуністична партія Китаю систематично переслідує послідовників Фалуньгун. Спеціальні слідчі Організації Об'єднаних Націй передали тисячі повідомлень про катування і вбивства послідовників Фалуньгун у Китаї.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...