• Академія мистецтв Фей Тянь в Каліфорнії відкриває свої двері

  • Середа, 19 травня 2010 року

Сан-Франциско. Нещодавно заснована Академія мистецтв Фей Тянь в Каліфорнії була відкрита в Open House 30 квітня 2010. Ця визнана в усьому світі, школа прославилася своїми високою якістю викладання на факультетах танцю, музики та образотворчого мистецтва.

Ректор Фенсуань Цао розповіла про танцювальну залу, якиа побудована і обладнана за найвищими критеріями, які створюють для студентів комфортні умови для навчання.

Викладач фізичної культури у шкільному окрузі Сан-Франциско Трент Фетчер сказав: «Я був здивований, побачивши, що школа оснащена якісним обладнанням, воно відповідає рівню світових стандартів. Я ніколи нічого подібного не бачив до цього ». Він розповів, що багато вчителів приводять до Академії своїх студентів не тільки через якісне обладнання, але також через наявність таких предметів, як китайська культура і танці.

Пан Джордж Ту з державного університету Чжунсін, асоціації випускників Північної Каліфорнії танцюристів балету, сказав: «Академія мистецтв Фей Тянь в Каліфорнії дуже вразила: прекрасним обладнанням, якісним викладанням на факультетах, а також навчальними програмами для різних вікових груп».

Заступник генерального директора тайбейського відділення культури та економіки в Сан-Франциско пан Філіп Лі високо оцінив внесок Академії у просуванні традиційної китайської культури і мистецтва, він також додав: «Я сподіваюся, що Академії Фей Тянь будуть відкриватися по всьому світу».

Факультет світового класу Shen Yun

Пані Цао розповіла присутнім, що більшість співробітників на факультетах є представниками всесвітньо відомої трупи Shen Yun Performing Arts. Академія мистецтв Фей Тянь надає саме якісне, ефективне і цілісне навчання класичному китайському танцю. За останні кілька років академія випустила велику кількість видатних професіоналів.

Вона також відзначила той факт, що в Академії викладають не тільки китайські танці, але також приділяється увага таким предметам, як традиційна китайська етика і культура.

Пані Сесілія Сюн, викладач танців Академії мистецтв Фей Тянь, була провідною танцівницею в трупі Shen Yun Performing Arts, і протягом кількох років вона виступала з трупою по всьому світу. Вона сказала: «Танці в Shen Yun розкривають справжню правду і милосердя, а також передають послання про надію і красу».

Вона заявила, що традиційний китайський танець може проявляти красу через багато способів: витончені рухи, різні варіації професійно поставлених стрибків, поворотів і сальто. Ще більш важливо, що китайський танець глибоко сягає корінням у 5000 - річну традиційну китайську культуру. Щоб стати професійним танцюристом класичного китайського танцю, потрібно також вивчати традиційну китайську культуру.

Пані Сюн висловила своє бажання просувати традиційну китайську культуру за допомогою викладання, що вона вміє і любить робити.

Почався запис на літні курси

Академія запланувала різноманітні літні курси для дітей старших за дев'ять років. За програмою половина дня відводиться для інтенсивного навчання і тренування класичного китайського танцю, друга половина дня присвячена освоєнню академічних дисциплін, таких як англійська, математика і традиційна китайська культура.

Ректор Цао вказала, що традиційна китайська культура - це один із предметів, а увага батьків та учнів залучили ще й інші: китайська історія, китайські ідіоми та притчі, стародавні китайські поеми і музика, каліграфія і вишивання.

Учні можуть вибрати зручну для них програму з двох літніх програм. Перша сесія почнеться 21 червня і закінчиться 23 липня, друга буде тривати з 26 липня по 29 серпня; передбачений вибір програми повного і половини навчального дня. Школа також надає проживання та харчування учнів з інших штатів і міст.

У той же час курси відкриті по буднях, з понеділка по п'ятницю, з 16-30 до 18-30 та з 18-30 до 20-30.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина вступила в цю провідну школу мистецтв з професійними викладачами з трупи Shen Yun Performing Arts і отримав можливість вникнути в традиційну китайську культуру, приводьте до Академії Фей Тянь. У неї буде незабутнє літо!

За більш детальною інформацією сайт feitian-california.org.

Керрі Хуан. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...