• Препарат Accutane фірми Roche небезпечний для життя

  • Середа, 19 травня 2010 року

Один пацієнт подав позов після того, як переніс запалення кишковника, як він вважав через вживання препарату Accutane. Конфлікт було врегульовано без судового розгляду. Цей випадок один із багатьох, коли у споживачів цього препарату спостерігалися небажані побічні ефекти після вживання цих ліків.

Джейсон Пейперт подав до суду на Roche, оскільки у нього почалося запалення кишковника, причиною якого, за наявними повідомленнями, було вживання препарату Accutane. Пейперт почав вживати ці ліки, щоб позбутися вугрів, але пізніше йому довелося звернутися до лікаря. Згідно з доповіддю юридичної фірми Newsome Law Firm, майже тисячу судових позовів було зареєстровано на сьогоднішній день.

Джейсон Пейперт погодився відкликати свій позов після того, як йому була обіцяна грошова компенсація, розмір якої не повідомляється. Таким чином, у цьому випадку Roche вдається уникнути звинувачення в кримінальному злочині. Але, програвши 6 судових справ, фірма виплатила 56 мільйонів доларів за позовами потерпілих від вживання препарату Accutane. Найбільша сума - 26 мільйонів доларів була виплачена позивачеві з Нью-Джерсі.

Інструкція по вживанню Accutane містить довгий перелік побічних ефектів: він може викликати депресію, думки про самогубство, хворобу кишовника і печінки. Це не єдине звинувачення в адресу фірми. Roche була визнана цього року організацією Public Eye Awards найаморальнішою компанією, яка також «виграла» 2 премії «Anti-oscar».

Public Eye Awards заявила, що Roche свідомо постачала до Китаю необхідні медичні засоби для незаконного видаляння органів. Органи видалялися в ув’язнених, багато з яких є в'язнями совісті, які були незаконно засуджені до тюремного ув’язнення в Китаї, що детально задокументовано в книзі «Кривавий урожай: вбивство послідовників Фалуньгун з метою видаляння їх органів».

Ян Ріц. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...