• Нова хвиля нападків на Shen Yun. Частина 2

  • П'ятниця, 18 червня 2010 року

Крім підроблених листів, робляться й інші спроби зірвати вистави трупи Shen Yun.

У Канаді в місті Калгарі 31 березня вранці - в день, коли повинна була відбутися вистава, хтось, хто представився представником приймаючої сторони, подзвонив в театр і зажадав відмінити вечірній спектакль.

Театри, що приймають трупу Shen Yun, регулярно отримують листи на 13 сторінках з китайського посольства в Х'юстоні, Техас. Наприклад, центральний концертний зал Робінсону в Літл-Рок, Арканзас, отримав такого листа, що порочить Фалуньгун і обвинувачує трупу Shen Yun в «підриві китайсько-американських відносин» і в «підриві стабільності в Китаї». У листі також була вимога скасувати шоу.

Було кілька випадків, коли якісь особи, які заявляють, що вони глядачі, скаржилися адміністрації та вимагали не запрошувати трупу Shen Yun в майбутньому.

За словами пана Хуейшар Чень, члена асоціації Фалунь Дафа в Едмонтоні в Канаді, міністру культури в British Colombia зателефонував хтось, хто заявив, що він був на виставі трупи Shen Yun, і, розкритикувавши шоу, зажадав, щоб ні один театр більше не приймав цю трупу. Міністр відповів, що теж дивився виставу і не згоден з критикою.

Міністр культури був не єдиним, хто протистояв спробам зірвати виступи трупи Shen Yun.

Пан  Лян розповів, що директорові Центру виконавських мистецтв у Нью-Джерсі, де Shen Yun виступав у січні 2009 року, щодня надходили образливі дзвінки з китайського посольства з вимогою скасувати виступи трупи.

Директор був дуже засмучений. Він подзвонив у посольство і сказав: «Ми не в Китаї. Будь-який колектив, який уклав договір з театром, може виступати в ньому. Будь ласка, більше не втручайтеся». Після цього з китайського посольства дзвінків не надходило.

Американський конгресмен Раш Хоулт, подивившись виступ Shen Yun, сказав: «Ця вистава  незабутня! Мені сподобався кожен номер. Це надзвичайне шоу!»

Коли через тиск китайської компартії були зірвані вистави Shen Yun в Україні, Хоулт написав листа президентові України Януковичу, в якому назвав Shen Yun найкращою в світі китайської танцювальної та музичної трупою, яка «прагне відродити традиційну китайську культуру, і яка отримала широке визнання більше ніж у ста містах, в різних країнах».

Shen Yun дасть дві вистави в Державному театрі Нью-Брансвіку 20 червня. Дев'ять конгресменів США з сенату штату Нью-Джерсі, мер і члени міської ради Нью-Брансвіку, направили вітального листа колективу Shen Yun, вітаючи його повернення в Нью-Джерсі.

Підроблений лист, написаний для того, щоб зірвати виступи Shen Yun в Нью-Джерсі, було направлено до ФБР.

Вей Юн. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...