• У Празі на Великдень

  • Алла Лавриненко | Велика Епоха
    Понеділок, 25 квітня 2011 року
Квітнева Прага виглядає веселою і святковою. Історичний центр чеської столиці прикрашений до свята Великодня стрічками та квітами.

На Старомістскій і Вацлавській площах великодні ярмарки традиційно пропонують відвідувачам сувеніри, коштовності, картини та солодощі.

Цього року асортимент послуг різноманітить меню з семи традиційних чеських блюд, які відбиралися на кулінарному конкурсі «Який смак Праги?». Кнедлики зі шпиком, каштановий суп і шишки з сиру задовольнять смак найвибагливішого гурмана. Є й прості, але популярні страви, в яких завжди шикуються черги. Це чай на травах і ванільна здоба, яку розгортають і випікають на очах у зголоднілих глядачів. Великодні ярмарки раді гостям і готові пригощати їх до початку травня.

Вузькі вулички, забудовані старовинними будинками, ведуть вас від площ до знаменитого Карлового мосту. Дівчата в морських костюмах запрошують мешканців і численних гостей міста на прогулянку по річці Влтаві. На річковому трамвайчику добре проїхатися уздовж її берегів, вкритих квітучими садами, і послухати музику вуличних музикантів.

Вечірня Прага особливо чудова на свято Великодня. Концерти і театральні вистави на відкритих сценах, влаштованих на площах столиці Чехії, теплими квітневими вечорами притягують до себе любителів прекрасного.

{mospagebreak}
{mospagebreak}
{mospagebreak}
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...