• Канари: що увезти з відпочинку

  • П'ятниця, 21 грудня 2012 року
Канарські острови — гарне містечко для відпочинку. Однак перед тим, як відправитися в подорож, чи подумали ви про те, що цікавого виробляють і продають місцеві жителі, і що можна забрати з собою, порадувавши своїх родичів і друзів?

Майже кожен турист намагається купити на острові фігурку з каменю олівін — високотемпературного мінералу, напівдорогоцінного каменя, який знаходять у застиглій вулканічній лаві. Назву свою він отримав через золотисто-зелений колір схожий на оливковий. Оброблений олівін називають ще хризолітом. Олівін відомий із давніх часів і використовувався навіть у прикрасах Клеопатри.

Продаються як великі, чисті і досить дорогі камені, так і ювелірні вироби з олівіну. Також продаються різні цікаві фігурки з цього каменю. Є зовсім недорогі, але не із цільного каменя, а з склеєних осколків. Також можна придбати дрібний олівін у красивій пляшці.

Олівіну з давніх часів приписували всілякі магічні і цілющі властивості. Вважалося, що цей камінь зміцнює дружбу, піднімає настрій, а також нормалізує кров'яний тиск. Не беруся судити, наскільки інформація правдоподібна, але те, що настрій піднімає, — це точно. Ми купили невеликі ювелірні прикраси — кулончик і сережки. Як на них подивлюся, так згадаю наш відпочинок на Тенеріфе [найбільший острів на Канарах]. Настрій відразу добрий, навіть якщо за вікном дощ.

Ну, а місцеві жителі з великою ніжністю ставляться до каменя. Вони вважають, що найкращий подарунок — олівін. Якщо у тебе є олівін, то ти можеш загадати бажання, і камінь допоможе тобі його виконати. Але для цього ти повинен, як мінімум, вранці і ввечері брати олівін у руки, гріти, гладити і нагадувати про своє бажання. І чим частіше ти будеш це робити, тим швидше твоє бажання здійсниться. Ось така красива казка, а може не казка...?

Ганна Меркулова

Далі буде...

Ганна Меркулова — керівник творчої майстерні в Череповці.

Підписатися:

Коментарі