• ТОП сайтів про подорожі й віртуальні мандри

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Субота, 28 вересня 2013 року
Подорожі відкривають нам нові горизонти. Тож не дивно, що ми прагнемо більше пізнати світ. Найпершим помічником, коли ми ще не визначилися і не дійшли до турагенства, є Інтернет і цікаві сайти про подорожі.

Щоб довго не плутатися у Павутині, пропонуємо добірку 5 адрес цікавих сайтів про подорожі.

Сайт № 1
http://www.airpano.ru

Досить незвичайну подачу матеріалу пропонує сайт www.airpano.ru. Погодьтеся, розглянути панораму обширністю 360˚ з власного комп’ютера чи переглянути 3d фотографії, відзняті з вертольота, набагато цікавіше, ніж почитати про красу якогось місця, чи просто переглянути фото. До того ж творчий підхід підкреслює приємна музика, яка супроводжує перегляд.

Сайт надає інформацію з перших рук, адже має власну знімальну групу.

Також тут можна помилуватися п’ятьма чудесами світу, переглянути більше 1000 панорам із близько 200 куточків землі, серед яких Північний полюс і Антарктида.
Щотижня сайт пропонує новий віртуальний тур.

1.jpg

Фото: echo.msk.ru


Сайт № 2
http://vsviti.com.ua

Сайт вСвіті вирізняється творчим підходом у розкритті тем. Тут зовсім відсутні нав’язливі пропозиції турагенств. Тому можна спокійно насолоджуватися переглядом колекції чудес світу і України, дивовижних куточків Землі, неймовірних творінь природи і рук людських.

Чим уражає цей сайт — так це багатющою колекцією якісних фото, які розкривають красу різних куточків нашої планети. Крім того, саме тут можна довідатися про світові дивовижі, як от найзагадковіші місця планети, найнедоступніші унікальні монастирі світу, неймовірні та дивовижні міста на скелях, вражаючі чудеса Землі тощо.
Як зазначає творець сайту, цей ресурс для тих, хто вміє цінувати прекрасне.

2.jpg
Фото: facebook.com/vsviti


Сайт № 3
http://www.arrivo.ru

На цьому сайті ви знайдете відповідь на питання: куди поїхати відпочивати восени, куди поїхати відпочивати на СПА, куди поїхати відпочивати на вихідні, куди поїхати відпочивати всією сім’єю тощо та зі статей довідатися про туристичні принади того чи іншого регіону, поради туристам, які обрали той чи інший вид відпочинку.
Сайт пропонує он-лайн путівники більше 20 країн, які можна завантажити на комп’ютер, iPad або iPhone.

Сайт має свій форум, де можна почитати відгуки бувалих туристів про країну, яка вас цікавить.

Ще одним сервісом цього ресурсу є можливість підібрати готель та забронювати авіаквитки.

3.jpg
Цікаві сайти про подорожі. Фото: АРРИВО — путешествия, отдых, туризм — ARRIVO / vk.com


Сайт №4
http://foto-moscow.net

Цей портал, як відзначають його творці, націлений на «максимально грамотний» виклад і відображення визначних пам'яток і краси нашої планети. Акцент ставиться на високоякісні фотографії: представлені докладні фоторепортажі та оригінальні добірки тематичних фото, щоб відвідувачі змогли якнайкраще ознайомитися з містами і країнами, не оминаючи увагою численних деталей і нюансів.
Крім фоторепортажів і добірок, сайт фото-moscow.net приділяє величезну увагу найбільш актуальним і свіжим новинам в галузі туризму, подорожей і визначних пам'яток.
Новини сайту охоплюють увесь світ.

4.jpg
Цікаві сайти про подорожі.
Фото: foto-moscow.net

Сайт № 5
http://voyagewithbaby.com

Автор блогу ділиться досвідом про подорожі своєї сім'ї з малою дитиною. У розповідях розкриваються різні нюанси сімейного відпочинку, таких як здоров’я, їжа, шопінг, ціни тощо, а також плюси і мінуси відпочинку на тому чи іншому курорті.
Нині сайт схожий на величезний форум, де батьки обмінюються досвідом подорожей з дітьми, а також запитань і відповідей щодо віз, проживання у різних країнах, розвиваючих шкіл для дітей та багато іншого. Статті супроводжують численні фото.

5.png


Как попасть в верхние строчки поисковиков? Обратитесь к профессионалам продвижения в Интернете, которые имеют большой опыт работы и обеспечивают высокие показатели эффективности по приемлемым ценам. Продвижение сайтов web-kran.com.ua — выбор, который принесёт хорошие плоды.
Підписатися:

Коментарі